En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / 13 yıldır heyecan dolu bölümler
Kurtlar Vadisi Pusu

13 yıldır heyecan dolu bölümler

Zeynep’in Gölge ile yaptığı gizli planlar sonucunda Polat’a karşı Gölge’yi verme teklifi sonucunda Polat tuzağa düşmüştür.

Uzun yıllar önce yayın hayatına başlamış olan Kurtlar Vadisi reyting rekorları kırmaya devam etmektedir. 13. sezonun yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşan Pusu’nun son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Büyük sırların ortaya çıkarıldığı, entrika ve intikamların baş gösterdiği sevilen dizinin geçtiğimiz akşam yayınlanmış olan son bölümünde nefes kesen sahnelere yer verilmiştir. Hafızalara kazınan olaylar ve sahnelerle ekranlara gelen efsane dizinin 282.bölümü için fragman yayınlanmıştır.

Yeni Bölümün Sürprizleri

28 Ocak Perşembe akşamında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 281.bölümü her şeyin açığa çıktığı bir bölüm olmuş ve ortalık birbirine karışmıştır. Yusuf, Polat’a tuzak kurarak öldürmek istemiş ancak gerçek babası olduğunu öğrenmiştir. Tam tetiği çekeceği sırada bir anda tüm planları bozulmuştur. Zeynep oğlunu hem Polat’tan hem de Gölge’den koruyabilmek için esrarengiz bir plan hazırlamış, Polat’a Gölge’yi verme teklifinde bulunmuştur. Ancak gerçek niyeti bu değildir.

Son Bölümde Yaşananlar

Zeynep’in Gölge ile yaptığı gizli planlar sonucunda Polat’a karşı Gölge’yi verme teklifi sonucunda Polat tuzağa düşmüştür. Buluşma yerine gittiğinde karşısında Gölge ve adamlarını bulan Polat, Zeynep’in kendisini oyuna getirdiğini anlamıştır. Polat, Zeynep’in kendine böyle bir oyun oynama ihtimalini düşünmüş ve gizli bir plan yapmıştır. Kurduğu kurnazca planını uygulayarak Gölge’yi yanına alıp bir anda kaybolur.kurtlar-vadisi-pusu-281

Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri bu hafta büyük heyecan yaşamıştır. Öte yandan Gölge’nin adamı olan Jürgen, Elif ve Safiye’yi kaçırmış ve bunu Polat’a karşı koz olarak kullanmak istemiştir. Ancak bunu önceden tahmin eden Polat, Safiye ve Elif’in bir yere götürülmesini Cahit’ten ister. Yolda ise hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşarak Jürgen’in saldırısına uğrar.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir