En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / 16 Ticari Ünite ile Metropark
Metropark projesi

16 Ticari Ünite ile Metropark

Ticari ünitelerin metrekareleri birbirinden farklı olmasının yanı sıra, 41 ile 200 metre kare aralığında büyüklüklere sahip olduğu biliniyor.

İlk satış fiyatları ve avantajları ile vitrine çıkan Metropark, 16 ticari ünitesi ile kullanıcılarını bekliyor. Yaşamın başlayacağı Metropark projesinde, Home Office üniteler ilk lansman fiyatları ile satışa sunuldu.

İkinci bir kazanç kapısı

Bu bölgede, daire alan yatırımcıların, % 100 bir kazanç sağladığı dile getiriliyor. İkinci bir fırsat göz önüne gelirken, en avantajlı fiyatlar ile ticari ünitelere sahip olabilmek mümkündür.

Rezidans daireler

Sunulan Ticari ünitelerin yanı sıra toplamda, 1414 adet rezidans daire de bulunuyor. Teknik Yapı yönetin kurulu başkan yardımcısı Umut Durbakayım, satın alma işlemlerinde erken davranan tüketiciler için, daha yüksek kazanç elde edebilmenin mümkün olduğunun da altını çiziyor. İlk satış fiyatları, rezidans dairelerde olduğu gibi, ticari ünitelerde de uygun fiyatların sunulacağını da belirtmiştir. Yani, erken davranan, ciddi ölçüde bir kâr elde ederek, yatırımın en mantıklı halinden faydalanabilirler.

395 bin TL’den başlayan üniteler

Ticari ünitelerin metrekareleri birbirinden farklı olmasının yanı sıra, 41 ile 200 metre kare aralığında büyüklüklere sahip olduğu biliniyor. Bu durumda da 395 bin TL’den başlayan fiyatlar ile küçük bir ofis alabilmek mümkündür. Elbette ki sadece ofis olarak bakılmayarak, yaşam alanı ve çevresel düzenlemeler de önemli bir yere sahip olmaktadır.

Müstakil ticari üniteler

Satışa çıkan ticari üniteler, 2 ayrı grupta ele alınmaktadır. 6 ayrı bloktan oluşan müstakil üniteler ve 3 katlı bina olacak şekilde iki farklı grupta alıcılarını bekliyor. Rezidans blokların altında da 9 ticari ünite bulunarak, birçok mekânda, ön kullanım alanlarının yanı sıra otoparkların da bulunduğu bilinmektedir. Elbette ki bu özelliklere göre farklı fiyatlar da kendini gösterenler arasında.

Kolay ulaşım

Bir gayrimenkul satın alırken, ulaşım imkânları da göz önünde bulundurulmalıdır diyorsanız, emlak konut olarak sizlere sunulan bu merkez, 2016 yılında 4 bin kişiye ve 2017 yılında da 5 bin kişiye sahiplik yapacak.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir