En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / 2015 Yılının En İyi Çıkışı Poyraz Karayel
Poyraz Karayel

2015 Yılının En İyi Çıkışı Poyraz Karayel

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Poyraz Karayel reyting sıralamalarında Diriliş’le olan mücadelesinde hala zirvelerde yer alıyor.

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Poyraz Karayel reyting sıralamalarında Diriliş’le olan mücadelesinde hala zirvelerde yer alıyor. Seyirci bir bölüm bittiği zaman diğer bölümü oldukça meraklı bir halde bekliyor. Bunun en önemli nedeni ise Poyraz Karayel dizisi şu ana kadar ortaya konulmuş bütün dizi çalışmalarından farklı olarak tek bir duygu üstünde yoğunlaşmadan hem aşktan, hem polisiyeden, hem dram hem de komediden aynı anda doğallıkla bahsedebiliyor. Bu da seyircinin ilgisini her zaman daha çok çekiyor.

Poyraz Ve Ayşegül Aşkı Setten Gerçek Hayata Taşındı

Dizide herkesi özendirecek büyüleyici bir aşk anlatılıyor. Poyraz ve Ayşegül gündelik yaşamdaki pozisyonlarının birbirlerininkinden farklı olmasına rağmen yolları kesişen bir ikili olarak karşımıza çıkıyor. Aralarındaki ortak özelliklerin farkına varan ikili birbirinden hoşlanmaya başlıyor ve bu hoşlanma giderek tutkulu bir aşka dönüşüyor. Peki, ekranlardaki aşkın bu kadar içten ve samimi gelmesi ikilinin oyunculukları ile mi ilgili? Oyunculuklarla ilgisi var mı bilinmez ama meraklısına söyleyelim, ikili gerçek yaşamda da birlikteler.

Poyraz Karayel

Poyraz Karayel’de İhanet Bitmiyor

Dizideki yan karakterlerin birçoğu Poyraz’ı sırtından vuruyor. İlk olarak Poyraz’ın abim dediği Amir Mümtaz sonra diğer emniyet müdürü ve babası konumunda olan İsmail Karayel. Çevresindeki insanlardan her defasında ihanet duygusunu yaşayan Poyraz Karayel hayatını dalgaya alarak tüm bunlara göğüs gerebiliyor ve böylece izleyicinin takdirini kazanıyor.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir