En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / % 50’ye Varan İndirim Fırsatını Yakalayın

% 50’ye Varan İndirim Fırsatını Yakalayın

Hangi ürün satın alırsanız alın, her zaman indirimler müşterilerin ilgisini çeker öyle değil mi? Neden daha iyi bir ürünü daha uygun bir fiyata almayasınız ki. İşte sizlere %50 ye kadar sunulan beyaz eşya kampanyaları ile birlikte, pek çok farklı çeşide sahip olan ürünlere ulaşabilmeniz online web satış sitemiz sayesinde mümkün. Peki, biz kimiz?

Biz kimiz?

Lisans eğitimlerini yurt dışı ve Türkiye’de almış olan iki ortak olarak sektöre atıldı. Kurucu ortakları Bahadır Bölükbaşı ve Levent Yapan olan fiyatimbu, internet kullanımın yaygın olduğu bu zamanlarda, teknolojinin gereklilerini her zaman önde tutarak, müşterilerine hizmet veren bir satış mağazasıdır. Yıllardır internet üzerinden online satışları gerçekleştirerek, pek çok müşterinin ihtiyacına karşılık vermiştir. Şimdi de verdiği hizmetlerden bahsedecek olursak, ürün çeşitleri, kargo ve ödeme seçenekleri hakkında bilgiler verelim.

Ürün çeşitliliği

Eviniz için en iyi televizyonu seçmek isteyebilirsiniz. İşte tam da doğru yerdesiniz. Birbirinden farklı marka ve model televizyonları sizlere uygun kampanyalar altında sunarak, yardımcı oluyoruz. Ödeme ve taksit seçeneklerinden de yardımcı olarak, bazı ürünlere ise, ücretsiz kargo hizmeti de verebilmekteyiz.

Bahsettiğimiz televizyonlar, LCD TV kampanya kapsamında olduğunda, ciddi anlamda uygun fiyatlardan sizlere sunulabilecektir. Peki, televizyonların yanı sıra daha hangi ürünleri satın alabilirsiniz biliyor musunuz?

Beyaz eşyalar

Bildiğiniz gibi beyaz eşyalar oldukça çeşitliliğe dayanıyor. Bunların en başında yer alan buzdolabı ve çamaşır makinesi ihtiyaçlarınızdan olabilir. Tabi ki fırın, ocak, kombi, bulaşık makinesi de son zamanların ve genel olarak temel ihtiyaçlarımız olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bu ürünlere beyaz eşya kampanyaları dahilinde ulaşabilmek için, www.fiyatimbu.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Tanıtım videomuza da göz atarak, gerekli detaylara ulaşabilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir