En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / A+ Live Ataşehir 200 milyon kiralık yatırım
emlak ticari konut

A+ Live Ataşehir 200 milyon kiralık yatırım

Hem estetik hem de modern mimari yapısı ile Ataşehir’i sembol olacak haline getirmekte olan A+ Live Ataşehir, emlak haberleri arasında da büyük bir ilgiye sahip.

Maksem Grup, inşaat sektörü içerisinde en köklü firmalar arasında yer alırken, 200 milyon TL’lik Ataşehir yatırımı ile A+ Live Ataşehir projesini satışa sunmaktadır. Bu proje içerisinde, 111 ofis ve 11 ticari ünite bulunurken, İstanbul Finans Merkezi’ne de komşu olacak konumda yükselmektedir. Bu emlak haberi şu şekilde detaylandırılabilir.

Çırağan sarayında satışa sunuldu

7 Nisan 2016 tarihinde, bir basın toplantısı düzenlenerek, Çırağan Sarayı’nda satışa sunulduğu bilinen A+ Live Ataşehir, lansman fiyatları olarak, metre kare fiyatı şeklinde 8.000 TL olarak belirlenmiştir.

Alternatif ofis alanları

A+ Live Ataşehir, bölgenin en prestijli projesi olarak kayıtlara geçti. 40 metre kare ve 366 metre kare aralığında olan ofisler, çeşitli tiplere sahip. 28 farklı tipde geliştirilmekte olan ofisler, kullanım amaçları doğrultusunda, tek ya da parçalı olarak kullanılabilmektedir.

Ferah bir alan oluşturulmak üzere, tavan yükseklikleri de standartta daha yüksek. Ticari tavanların yüksekliği ise, 5,5 metre olarak dizayn edilmiştir.

4 katlı otopark

Müşterilerin, iş yeri sahiplerinin ve tüm diğer kullanıcılara kolaylık sağlanabilmesi üzerine, geniş bir alana sahip, 4 katlı otopark tasarımı da özellikleri arasında.

Firma ihtiyaçlarına profesyonel çözüm

Hem estetik hem de modern mimari yapısı ile Ataşehir’i sembol olacak haline getirmekte olan A+ Live Ataşehir, emlak haberleri arasında da büyük bir ilgiye sahip. Yerli ve yabancı yatırımcılar, bu konuda araştırmalar yaparken, ihtiyaçlarını ve arşiv odalarına da sahip olabilecektir. Ofisler de geniş alanlar oluşturulurken, büyüklüklere göre de depolar tahsis edilmektedir. İstanbul’un gözdesi haline gelen diğer tüm iş ve ticari merkezler için, emlak ticari konut haberlerine göz atabilirsiniz. Tüm bu haberler hakkında, gelişmeler yaşandıkça sizler ile paylaşacağız. Diğer emlak konut haberlerine, konut dairelere ve yaşam merkezlerine ulaşmak için de bizleri takip edebilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir