En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Bağdat Caddesi 2 Sunset Park
sunset-park

Bağdat Caddesi 2 Sunset Park

Gayrimenkul geliştirme yönelim kurulu başkanı Sertaç Kılıç, Kadıköy bölgesinden de 10 a yakın teklif aldıklarını ve bu teklifleri değerlendirmeye aldıklarını dile getirdi.

Bağdat Caddesi, konum bakımından oldukça önemli bir yere sahip. Lüks daireler, rezidanslar, iş merkezleri, yaşam alanları oluşturulan bölgeler arasında yer alırken, 2. Sunset park imkânı ile kullanıcıları buluşturuyor. Kentpark Gayrimenkul ve Akfen iş ortaklığı kapsamında, bir yenilik için ikinci projeye imza atıldı. Yeni Sunset projesinde Bağdat caddesini ele alan bu ortaklık, bu markayı büyütme planları yaparken, yatırımcılara büyük kolaylıklar sağlıyor.

Oldukça önemli bir lokasyon olan Kadıköy ve Bağdat Caddesi, kentsel dönüşümün en yoğun olarak gerçekleştirildiği bölge olarak tanımlanmaktadır. Depreme dayanıklı olarak konutların inşa edilmesi, tercih sebepleri arasında yer alıyor. Bu durumda sağlıklı alt yapı özellikleri sunulurken kapalı otopark imkânları da sunuluyor. Elbette ki daha rahat alışveriş imkânlarının da sunulması için, pek çok alanda bu konuda güvenilir ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren marka bulunması gerekiyor. Bu yapı, tüm bu ihtiyaçlara karşılık verebilmek üzere projelendirilmişken, güvenilir ve sağlam bir ekibe ihtiyaç duyuyor.

Ticaret ve eğlence merkezi

Biliyorsunuz ki Bağdat Caddesi, ticaret ve eğlence merkezi olarak tanımlanabiliyor. Bu proje ile tam bir yaşam alanı haline gelirken, Cadde Bostan bölgesinde yer alan ilk proje de büyük kâr elde edilmişti. Hem kurucu ortaklar hem de yatırımcılar ilk proje de çok iyi bir yere sahip olmuşlardı. Yine 2. Sunset park ile bu imkânlardan yararlanmak isteyenler, emlak yatırımcıları, İnşaat 2016 MART yılında başlayarak, teslim tarihlerini bekliyorlar.

Kadıköy’den teklif var

Gayrimenkul geliştirme yönelim kurulu başkanı Sertaç Kılıç, Kadıköy bölgesinden de 10 a yakın teklif aldıklarını ve bu teklifleri değerlendirmeye aldıklarını dile getirdi. Ulaşım açısından ve merkezi konumu bünyesinde öne çıkmış olan bu proje, Kadıköy bölgesinde de gerçekleştirilmesi mümkün olanlar arasında.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir