En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Beyaz Park Topkapı Projesi
beyaz park topkapi

Beyaz Park Topkapı Projesi

2017’ de teslimlerin başlaması beklenirken, Davut paşa metro istasyonuna uzaklık olarak 200 metre ölçülmüştür.

Pek çok kişi, hayallerinde ki eve sahip olabilmek için yıllarda çalışmaktadır. Elbette ki bu emeklerin karşılığı, en güzel yaşam alanları ile ödüllendirilmesi gerekiyor. İstanbul’un ülkemiz içerisinde bulunan değeri ve konumu, tüketiciler tarafından bilinirken, ev sahibi olmak isteyenlere, Beyaz Park Topkapı projeleri ile destek olunuyor.

Beyaz inşaat tarafından gerçekleştirilmekte olan bu proje, 86 bin metrekare bir alana inşa edilmektedir. Çok geniş bir alana sahip olması ile mükemmel bir yaşam alanı haline getirilecektir. Bir kentsel dönüşüm kapsamında inşası gerçekleşen bu alan, emlak yatırımları için mükemmel bir yere sahip olabilir.

Toplamda kaç konut?

Çok geniş bir alana inşa edilen bu yaşam alanı, toplam olarak, 371 adet konut içermektedir. Bunun yanı sıra, 4 bin metrekare de ticari iş alanı sunmasından dolayı, ev ve iş sahibi olmak isteyenlerin gönlüne su serpiyor.

Farklı metrekareleri kapsayan daireler ise, 70 metrekareden başlayarak son olarak 240 metrekare gibi büyük bir alana sahip oluyor. Bunların yanı sıra, isteğe ve bütçeye göre oda sayısı olarak dizayn edilirken, her kişinin isteğine göre, 1+1 , 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere farklı daire tipleri bulmak mümkündür.

Fiyatların durumu nedir?

Bahsettiğimiz konut projeleri arasında bulunan fiyatlar, metrekare ve teknik özelliği göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak, 486 bin TL ile başlayarak, yükselmesi mümkün oluyor. Anlaşmalı bankalar ile kredi imkânları da sunulurken, konut kredileri arasından, 60 ay vade ile birlikte, 0,95 faiz oranları ile imkânlar ev sahibi olmak isteyenlere sunulanlar arasında.

Teslim ne zaman?

Bu büyük projenin bir parçası olabilmek için, 2017’yi beklemeniz gerekiyor. 2017’ de teslimlerin başlaması beklenirken, Davut paşa metro istasyonuna uzaklık olarak 200 metre ölçülmüştür. Çevizlibağ metrobüse ise, ortalama olarak 600 metre kadar uzaklıkta. Büyük Esenler otogarına ise, 3.5 km kadar kısa bir mesafeyi içermektedir. Elbette ki bu özellikleri de konut sahibi olmak isteyenlerin, ihtiyaçları arasında.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir