En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Bodrum da Gayrimenkul Alma Zamanı
gayrimenkul

Bodrum da Gayrimenkul Alma Zamanı

Birçok katılımcının istekli olduğu bu etkinlik bütün katılımcıları için kişisel gelişimin yanı sıra maddi gelirlerini artırmaya yönelik de gelişim sunacaktır.

Yıllardır Amerika’da yapılan ve dünyanın her bir yanında gelen on binlerce sektörün başarılı profesyonellerinin katılmasıyla birlikte gerçekleşen etkinlik olan ‘Family Reunion’ konsepti sektörün en büyük etkinliği olma özelliğine sahiptir ve bu yıl Türkiye’ye de uyarlanacak olmasıyla son günlerde oldukça konuşulmaktadır. %5 ile 8 Mayıs tarihleri arasında Büyük aile Buluşması adı altında gerçekleşecek olan bu etkinlik için Türkiye oldukça iyi hazırlanmakta ve 14 eğitim programı beklenmektedir.

Eğitim organizasyonunda bir numara

Keller Williams dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması olmasıyla oldukça bilinen bir firmadır ve yaklaşık 133 bin danışmanıyla birlikte çok daha güçlü bir yapı olmaya devam etmektedir. Family Reunion isimli gayrimenkul sektörünün en büyük eğitim organizasyonu nu Bodrum’a taşımaya hazırlanan Keller Williams Türkiye çalışanları çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmektedir. Etkinlik Hilton Bodrum Türkbükü Resort&Spa’da 5 ile 8 mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olup bu büyük aile buluşmasında dünyanın her yerinden gelecek olan 300 Keller Williams danışmanı ile bu etkinlik faaliyet gösterecektir.

Eğitimden kazanç ne olur?

Birçok katılımcının istekli olduğu bu etkinlik bütün katılımcıları için kişisel gelişimin yanı sıra maddi gelirlerini artırmaya yönelik de gelişim sunacaktır. Yaklaşık 4 gün kadar sürmesi beklenen bu etkinlik sayesinde başarılı olmanın basit adımlarından itibaren kendi takımlarınızı kurmanız ile birlikte işi nasıl büyüteceğiniz konusunda da birçok fikir sahibi olabileceksiniz. Bunların yanı sıra müşteri potansiyeli nasıl yaratılır ve pazarlama nasıl yapılır? gibi soruların da cevabını yine bu etkinlik sonucunda alabileceksiniz. Gayrimenkul sektörünün tam olarak içerisinden gelecek olan birçok uzman ile kişisel ve mesleki gelişimini tamamlayarak çok daha büyük işler için adım atmaya hazır mısınız?

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir