En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Büyük fırsat Business İstanbul
Business İstanbul

Büyük fırsat Business İstanbul

Proje kapsamındaki ofislerin metrekare satış fiyatlarını 3.500$ olarak belirleyen proje sahipleri, yatırımcılara, getirdiği yeniliklerle garantili kazanç imkânı sunuyor.

Türkiye’nin en büyük çaplı ofis projesi olan Business İstanbul, birçok yatırımcı için vazgeçilmez ve kaçırılmayacak bir fırsat. Göztepe’de, E5 otoyolu üzerinde merkezi konuma sahip proje, birçok detayıyla da göz doldurmakta. Özellikle risksiz bir kazanım amaçlayan yatırımcılar için incelenmesi elzem olan proje detayları, modern bir görünümün teknolojik ve konforlu ofislerle merkezi konumdaki blokları içermekte:

Teknolojik donanımlı, fonksiyonel ofisler:

İş dünyası için teknolojiyle harmanlanmış, konforlu bir çalışma ortamı yaratan ofis tasarımıyla önce çıkan Business İstanbul projesi, yatırımcılarına Türkiye’nin en büyük A+ modern ofislerini sunmasıyla kesin bir karın sözünü veriyor. Tek kat üzerindeki bir ofisin 1.500 metrekare gibi büyük bir alana yayıldığı proje, kat kullanım kolaylığı sunuyor. Kentsel dönüşüm kapsamında dizayn edilen proje toplamda iki adada konuşlanan altı bloktan oluşuyor. 270.000 metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde bulunan proje, bunun 150.000 metrekaresini kiralanabilir olarak etiketlemiş durumda.

Kısa bir süre içinde geri dönüş

Yapımı Haziran 2017’de bitecek olan proje, şu an itibariyle yatırım yapan kişilere bir yıl içinde yüklü bir kazanç sağlayacaklarının garantisini veriyor. Yukarıda da belirtildiği üzere konforlu ve teknolojik yapıdaki A+ modern ofislerin talebinin arttığını belirten uzmanlar da, bu yatırıma olumlu baktıklarını belirtmekte.

Proje kapsamındaki ofislerin metrekare satış fiyatlarını 3.500$ olarak belirleyen proje sahipleri, yatırımcılara, getirdiği yeniliklerle garantili kazanç imkânı sunuyor.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir