En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Büyük yatırımlar büyük kazançlar
gayrimenkul fiyatları

Büyük yatırımlar büyük kazançlar

Türkiye’nin en büyük nüfusuna ve en değerli topraklarına sahip olan İstanbul, her geçen gün daha da gelişmekte ve yatırımcılar tarafından satın alınmaktadır.

Mal sahibi olmak veya mal varlığınızı değerlendirmek istiyorsanız emlaklarınızdan yardım alarak bunu kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. İster konut alarak garantici bir yaklaşım sağlayın, isterseniz de arsa ve arazi alarak daha sonra değerlenmesini bekleyin. Her şekilde yatırımlarınızdan kazanç sağlayabilir ve geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. Özellikle bu yılki emlak vergilerindeki düşüş artış birçok kişiyi yatırıma yönlendirmektedir. Emlaklarınızdan bilgi alarak şehirlerin değişen cazibe alanları hakkında, değerlenen toprakları hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu yönde bir yatırım sağlayabilirsiniz.

Paranızı katlayın

Türkiye’nin en büyük nüfusuna ve en değerli topraklarına sahip olan İstanbul, her geçen gün daha da gelişmekte ve yatırımcılar tarafından satın alınmaktadır. Özellikle büyük iş adamı Ali Ağaoğlu’nun burada yaptığı büyük yatırımlar birçok yatırımcı için ilham olmuştur. İstanbul’a yakınlığıyla ve sanayisindeki gelişimiyle konuşulan Sakarya özellikle Çark caddesi ve Adnan Menderes caddesindeki fiyat artışıyla göze çarpmaktadır. Son yıllarda oldukça değerlenen Sakarya da konut ve arsa yatırımları için uygun bölgeler arasındadır.

Turizm Cenneti

Türkiye’nin önemli turizm yerlerinden olan Antalya’da gayrimenkul fiyatları hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Özellikle Kemarağzı oteller bölgesi, Eski Lara caddesi ve Konyaaltı sahil yolu üzerindeki arsa ve arazilere büyük yatırımlar yapılmaktadır. Birçok ünlünün yolunun düştüğü bu sahil kenarları, yine birçok ünlü tarafından yatırım olarak kullanılmaktadır. Turizmin başkenti olan Antalya’da yatırım oldukça mantıklı görülmektedir.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir