En Yeniler
Ana Sayfa / Güzellik / Cildimizi Koruyalım

Cildimizi Koruyalım

Cildimize önem verelim.

Çeşitli kremleri bulunan Avonla cildimiz için yenilikler yapabiliriz.size bugün kil maskesini tanıtayım. Avonda bulunan kil maskesi yüzümüze uygulayıp duruladıktan sonra ferahlık veriyor. Düzenli kullanımda sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur,cildimizin rahat nefes almasını sağlıyarak daha canlı bir görünüm verir.Haftada 2 veya 3defatemiz yüze uygulayıp,ferah bir cilde kavuşuruz.
Cilt rahatsızlıklarına iyi gelir. Saçlar için sabunu da saça canlılık verir. Kadınlar güzelleşmek için kil kullanır. Aynı zamanda cilt pürüzlerini temizler,cilde ışıltı kazandırır. Cilt tiplerine görede Avon da bulabilirsiniz.Kullandıktan sonra güzel bir his bırakır.

Gözeneklerin tıkanmasına neden olan yağve kir kalıntılarını temizler.Gözenek görünümünü düzgünleştirir. Gözle görünür, biçimde daha berrak arınmış sekilde olmasına yardımcı olur.

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için kullanmanızı tavsi,ye ederim. Eskiden çamurla yapılan kil şimdi krem halinde kullanılıyor. Kİl doğada bol bulunan minerallerdir. Kİlin yapısı itibariyle su çekme özelliği vardır.kalıcı etkisi gün boyu dış etkenlere karşı korur. Cİldin genç ve güzel görünmesine yardımcı olur.

Cildimin yağ dengesini korumak için ben Avonun kil maskesini kullanıyorum.Özellikle yağlı ciltlere iyi geliyor. Cİlt kırışıklarını toparlıyor. İnanın buna ilk kullanımda fark edeceksiniz bu toparlamaları..

Yüzünüzü temizledikten sonra nemlendirici kullanmanızı tavsiye ederim.Maske yüzünüzde kullanığınızda 5 dakika bekletin ve durulayın. Güzellliğini düşünenler için güzel bir cilt için kullanıma değer..

Avon vazgeçilmezdir, bir ayrıcalıktır.Saf ve temizleyici kremleri avonda bulabilirsiniz.daha fazla bilgi için avon.com.tr dem ziyaret edip facebook tan bana ulaşabilirsiniz ky özlem kayıt ve şiparişleriniz için görüşmek üzere mutlu hafta sonları…

NİLÜFER KAYA

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir