En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Defne ve Ömer Aşkı
Kiralık Aşk

Defne ve Ömer Aşkı

Neriman sayesinde tanışarak samimi olmaya başlayan Defne ve Ömer’in daha sonra duygularına teslim olarak yaşayacakları gerçek bir aşk anlatılmaktadır.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir ilgi çeken Defne ve Ömer aşkının yer aldığı Kiralık Aşk’ta oldukça heyecanlı ve merak uyandıran bölümler ekranlara gelmektedir. Neriman sayesinde tanışarak samimi olmaya başlayan Defne ve Ömer’in daha sonra duygularına teslim olarak yaşayacakları gerçek bir aşk anlatılmaktadır. Ömer ve Defne’nin duygusal yönlerini iletmekte olan dizi de aynı zamanda sevilen ikilinin ve diğer karakterlerin eğlenceli yönleri yüksek oranda yansıtılmaktadır. Dizinin romantik komedi kategorisinde kabul edilmesinde bu hikayeler etkilidir.

Kiralık Aşk Konusu

Kiralık Aşk izleyicilerinin konuya hakim olduğunu biliyoruz ancak bilmeyenler, yeni başlayanlar ve daha detaylı bir anlatım için konuya tekrar bakalım. Kayınbabasından kalacak köşk karşılığında Neriman’ın Ömer’i evlendirmesi gerekmektedir. Bunun için ise Defne ile Ömer’i tanıştırır ve Ömer’i kendisine aşık ederek evlenmelerini sağlayabilmek için Defne’yi kiralar. Defne ise Ömer’in ayakkabı tasarımları yapan şirketinde kişisel asistanı olarak işe başlamaktadır. Daha sonra birbirlerine ilgi duymaya başlarlar.

Zaman içinde küçük duyguları büyük bir aşka dönüşerek birlikte olmaya başlarlar. Defne, kendisine Neriman’ın sürekli kiralık olduğu hatırlatması üzerine Ömer’i terk eder. Zamanla barışacak olsalar da daha sonra bir gün Ömer, Defne’nin kiralık olarak yanında olduğunu öğrenecektir. Büyük sürprizler içeren Kiralık Aşk dizisi izleyicileri ekran başına kilitlemektedir. Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerine hayat verdiği dizi büyük bir ilgiyle izlenmektedir.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir