En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Denge Towers Sancaktepe de
denge towers sancaktepe

Denge Towers Sancaktepe de

İstanbul’da oldukça hızlı bir gelişime sahip olan Sancaktepe birçok yatırımcının da ilgisini çekmektedir.

İstanbul’un Anadolu yakasında konut sektöründe altında imzası bulunan birçok başarılı projede yer almış olan Denge yapı özellikle Kartal ve Sancaktepe’de birçok projeyi hedef edinmektedir. Bundan daha önce Begonya, Sümbül, Mahal Sancaktepe, Mimoza ve Mahal Sancaktepe Ada gibi projelerde yer almış olan Denge Yapı yine Sancaktepe’de yeni bir proje için hazırlanmaktadır. Yeni projesinde ise Sancaktepe’de iki bloktan meydana gelen ve 14 katlı olacak olan Denge Towers isimli proje 120 daireden meydana gelecektir. Bununla birlikte 40 ticari yapıdan meydana gelecek olan bu projenin ilk iki katı AVM için ayrılmıştır.

Denge Yapı’nın yeni projesi

İstanbul’da oldukça hızlı bir gelişime sahip olan Sancaktepe birçok yatırımcının da ilgisini çekmektedir. Daha önce Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projeleriyle bu bölgede çalışmış olan Denge Yapı buradaki konutlarını ev sahiplerine teslim etmiştir. Bunun beraberinde yeni projesi olan Denge Towers için de oldukça ilgi gören Denge Yapı bu projesinde bulunduracağı 120 daireyi ise 4 farklı modelde tane 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak paylaştıracaktır. Projenin bir parçası olan alışveriş merkezinde ise 40 üniteden oluşan ticari mağazalar yer alacaktır. Oldukça büyük bir projeye imza atacak olan Denge Yapı bu yeni projesi için ise 6040 metrekarelik bir arsa kullanacaktır.

Büyük bir ön talep

Denge Yapı daha önce de yapmış olduğu başarılı projeleriyle birlikte bu yeni Denge Towers projesi için de birçok ön talep oluşturmaktadır. Projenin içerisinde dahil olan yeme içme alanları, kuaför, giyim mağazaları, market gibi bir alışveriş merkezinde olabilecek her türlü ticari işletmesiyle de ilgi odağı olmayı başarmıştır. Denge Yapı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada ise Denge Towers’ı Sancaktepe’nin en merkezi yerlerinden olan Samandra’da yapmayı planladıklarını belirtmiştir.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir