En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Devir internet devri
e-ticaret yazılım

Devir internet devri

İnternetten ticaret yapma yani ürün satışı yapma işlemi son 5 yıldır ülkemizde hızla yaygınlaşan bir uygulama haline gelmiştir.

Yaptığınız ticaretin kısa sürede büyük ilgi uyandırmasını ve daha çok talep görmesini istiyorsanız bunun tek yolu interneti verimli şekilde kullanmaktır. Sattığınız ürün ne olursa olsun her an internette ve televizyonda karşımıza çıkan reklamlarda yer almasını istiyorsanız etkili bir internet sitesine sahip olmanız şarttır. İnternetten satış yapabilen bir siteye sahipseniz işinizi sadece etrafınıza duyurmaz tüm ülkemize satışa başlarsınız. Bunun yanı sıra yapacağınız satışların artması sitenizin internet arama motorlarında daha üst sıralarda görülmesine de olanak tanıyacaktır. Tüm bunları düşündüğünüzde ticaret ile uğraşıyorsanız işinizi internet ortamına taşıma konusunda her saniyenin aleyhinize geçtiğini fark etmiş olmalısınız.

İnternetten ticaret nasıl yapılır?

İnternetten ticaret yapma yani ürün satışı yapma işlemi son 5 yıldır ülkemizde hızla yaygınlaşan bir uygulama haline gelmiştir. Herhangi bir ürünü internetten satış yapmak için öncelikle o ürün hakkında detaylı ve doğru bilgiyi internette potansiyel müşterilerinize sunmanız ve en önemlisi o ürün için sahip olduğunuz stok değerini belirtmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde toplu siparişlerde sizin ve müşterilerinizin sıkıntı yaşaması söz konusu olabilir. İnternetten yapılan alışverişlerin müşteriler için en cazip gelen tarafı hiçbir yorgunluk çekmeden tüm ürünleri inceleme şansına sahip olmalarıdır. Bu noktada işletmenizin tüm ülkeye ve belki de dünyaya açılmasına olanak tanıyacak olan e-ticaret sitesine sahip olması için ihtiyaç duyduğu tek şey bizimle iletişime geçmektir. Sahip olduğumuz altyapı ve tecrübeli ekiplerimiz sayesinde paketlerimizden istediğinizi tercih ederek istediğiniz internet sitesine uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

İnternet paketlerimiz

Sahip olduğumuz internet paketlerimiz size üye hesap yöntemi, toplu e-posta sistemi, üye sipariş sistemi, kargo takibi, alışveriş kayıtları, arıza ve iade talebi, hediye çeki giriş ve stok durumu gibi birçok başlık altında size hizmet sağlayabilmektedir. İstediğiniz renklendirme ve görsellerle ürünler hakkında detaylı bilgileri ve fotoğrafları paylaşabileceğiniz internet sitenizde resmi büyütme gibi seçeneklerini de müşterilerinize sunabilirsiniz. Sahip olduğumuz yazılım mühendislerimizin oluşturduğu e-ticaret yazılım paketlerimizde sınırsız ürünü, sınırsız kategoride ve sınırsız görselle geliştirerek satış yapabilirsiniz. Talep etmeniz halinde mobil cihazlara da daha uygun şekilde getirebileceğimiz internet sitenizden ürün satış oranınızı daha üst seviyelere çıkarabilir, daha fazla kullanıcıya hitap edebilirsiniz.

İnternetten satış yapmanıza olanak tanıyan kredi kartı ile satış sistemini de oluşturabileceğimiz sitenizde bankalar ile gerekli anlaşmaları yapmanız halinde taksitli satış yapma şansına da sahip olabilirsiniz. İnternetten yapılabilecek ticaret işlemleri ile ilgili detaylı bilgi için ceobilisim.com adresine başvurabilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir