En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Doğa İç İçe Bir Yaşam İmkanı
emlak yatırımları

Doğa İç İçe Bir Yaşam İmkanı

Sizlerin emlak yatırımları konusunda, uygun fiyatlar dahiline konutlara sahip olabilmeniz mümkündür.

Doğa ile yaşamayı sevenler için, yeni bir projeye imza atılıyor. Bu proje ise, İstanbul- Sancaktepe mevkiinde hayata geçirilmektedir. Artık hayallerinize ulaşmak, Aydos Country ile daha kolay. Aydos ormanlarına yakın mesafede bulunan bu proje, yaşam alanı olarak tercih edilecek en güzel yerlerden birisi olabilir. Toplamda 50 bin 100 metrekare alan üzerinde bulunmasının yanı sıra, farklı konut tipleri de bulunurken, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konulardan tercih edebilmeniz mümkündür.

Ülkemizde konut yatırımları önemli bir yere sahip olurken, gayrimenkul yatırımları arasında çok büyük katkı sağlamaktadır. Kâr oranı yıllar geçtikçe yükselen konut yatırımları, Sancaktepe üzerinde kurulan Aydos Country ile yatırımcıların da yüzünü güldürüyor.

Toplam 914 konut

Bu proje, geniş bir alan üzerine kurulurken, toplamda 914 konut kapsayacağı bilinmektedir. Sinpaş GYO tarafından projelendirilip, ev sahibi olmak isteyenlerin ya da yatırımcıların, kolay bir şekilde daire sahibi olabilmelerine imkân sağlamaktadır.

Doğa’nın içinde bir yaşam

Bu konutlar, daireler ve yaşam alanları ile artık doğanın içinde bir yaşam sürebileceksiniz. Oksijenin ve temiz havanın vücudunuzda bırakacağı etkileri de düşünürsek gayet mantıklı bir seçim. Göller, karo yolları, balıklı göl, bahçeler, su değirmenleri ve patikalar mükemmeliyeti sizlere sunanlar arasında. Bina cepheleri ise ortama uygun olarak tasarlanırken, taş görünümlü doku şeklinde dizayn edilmektedir. Doğadan rengini almakta olan pastel tonlar, mimari yapı ile iyi bir uyum içerisinde.

Fiyatlar nasıldır?

Sizlerin emlak yatırımları konusunda, uygun fiyatlar dahiline konutlara sahip olabilmeniz mümkündür. Yaklaşık olarak Ağustos 2016 yılında teslimatları gerçekleşen bu projelerde, 284,620 TL’den başlayan fiyatlar, konut sahibi olmak isteyenlerin gönlünü rahatlatıyor. Yani neredeyse her bütçeye uygun dairelere ulaşabilmekte oldukça kolay. Tüm diğer emlak haberleri için bizi takip edebilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir