En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Ekranların Sevilen Yüzü Poyraz Karayel
Poyraz ve Ayşegül

Ekranların Sevilen Yüzü Poyraz Karayel

Seyirci yıllardır dram ya da polisiye izlemekten yorulmuşken her şeyi tadında bırakan bu dizi tam da aranılan kan oluyor.

Poyraz Karayel dizisi reyting sıralamalarında oldukça üst sıralarda yer almaktadır. Oldukça renkli bir karakter olan Poyraz Karayel izleyicisine eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Oyuncu kadrosuna bakıldığı zaman usta oyunculardan Musa Uzunlar ve İsmail Düvenci, yeni nesil yeteneklerden ise İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Ata Berk Mutlu yer alıyor. Dizideki her karakterin kendine özgü dikkat çekici bir yanının olduğu gözlerden kaçmıyor.

Dizi Neden Bu Kadar İzleniyor?

Poyraz Karayel hayatı her zaman dalgaya alan acıya alışmış ve isyanı bol bir karakter olduğu için kurduğu cümleler, yaptığı eylemler seyirciyi günlük yaşamdan koparıp başka pencereler açmasını sağlıyor. Poyraz ve Ayşegül’ün bir arada olduğu sahnelerde de bolca eğlenen izleyici ikilinin aşklarından oldukça etkilenmişe benziyor.

Edebiyattan seyirci hiç mahrum bırakılmıyor. Seyirci yıllardır dram ya da polisiye izlemekten yorulmuşken her şeyi tadında bırakan bu dizi tam da aranılan kan oluyor. Zaman zaman gündemdeki olaylara da dem vurulan Poyraz Karayel’de aksiyon hiç bitmiyor. Olaylar tam dindi derken ters köşe yapan senaristler Ethem Özışık ve Ertan Kurtulan izleyiciyi ekrana bağlamayı kolaylıkla başarıyor.

Renkli Bir Oyuncu Kadrosu

Dizideki her karakter özenle oluşturulmuş. En çok dikkat çeken karakterler Poyraz ve Ayşegül dışında Sinan, Zülfikar ve Albay karakterleri. Dizinin oyuncuları sette çekimler esnasında da bolca eğlendiklerini ifade ederek renkli kişiliklerine uygun karakterleri üstlendiklerini belirtiyorlar.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir