En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Ekranların Yeni Fenomeni
Ömer ve Defne

Ekranların Yeni Fenomeni

Sıcak ve samimi dostlukları, masumane yaşanan çekişmeli bir aşkı konu edinen Kiralık Aşk dizisi son zamanların en çok sevilen dizilerinden biridir.

Ekranlara 2015 yılında merhaba diyen Kiralık Aşk dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicinin beğenisini toplamıştır. Başrollerini Barış Arduç (Ömer), Elçin Sangu (Defne), Sinem Öztürk (Yasemin), Salih Bademci (Sinan), Nergis Kumbasar (Neriman), Levent Ülgen’in (Necmi)paylaştığı dizi romantik komedi tadındadır.

Konusu

Kiralık Aşk dizisi adından da anlaşılacağı üzere kiralanmış bir kızın kendine âşık etme çabalarını konu almaktadır. Abisinin borçları yüzünden kendini bir çıkmazda hisseden Defne için yolun sonudur. Bu zamana kadar hayallerini maddi sorunlar nedeniyle ertelemiştir ancak hayata dair hep bir umudu vardır. Fakat abisinin borçları yüzünden kaçırılması ve büyük meblağdaki fidyeyi götürmemesi halinde umut edecek bir şeyi kalmayacaktır. Tam her şey bitti derken karşısına çıkan 6 aylık bir aşk oyunu fırsatını mecbur kabul edecektir. Ülkenin en iyi ve yakışıklı iş adamlarından birini kendine âşık etmek Defne için zorlu bir süreç olacaktır. Fakat düşünülemeyen tek nokta Defne’nin de kalbine yenik düşmesidir.

Reyting Sıralamaları Çok Yüksek

Sıcak ve samimi dostlukları, masumane yaşanan çekişmeli bir aşkı konu edinen Kiralık Aşk dizisi son zamanların en çok sevilen dizilerinden biridir. Ömer ve Defne arasında yaşananlar, aşklarını yaşamalarında önlerine çıkan engeller ve dizinin renkli karakterleri ile iyi bir bütün oluşturan dizi ekibi geçtiğimiz hafta AB reyting sıralamasında birincilik koltuğuna oturmuştur. Umarız dizi bu seyrinde devam eder.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir