En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Emlak danışmanınıza güvenin
yatırım alanı

Emlak danışmanınıza güvenin

Emlak danışmanlarınızdan sadece yatırım değil aynı zamanda yatırım yapacağınız yerin vergi gelirleri hakkında, değerlenme oranları hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Yatırım yapmak hem gelecekte çok daha rahat bir yaşam sürmenizi hem de paranızın katlanarak elinizde kalmasını sağlamaktadır. Yatırım yapmak için birçok kişi kendisi araştırma yaptığı gibi, daha ayrıntılı ve doğru bilgiyi alabilmek için emlak danışmanlarına sormaktadır. Giderek artan ve doğru bilgi yayılımını sağlayan emlaklar sayesinde güçlü yatırım yapabilme şansınız doğmaktadır. Türkiye’de yatırım yapabileceğiniz yerleri, ilerde yıldızı paylayacak olan arsaları size gösterecek olan emlak danışmanlarınız sayesinde doğru ve güvenilir bir yatırım yapabilirsiniz.

Kanunlar hakkında bilgileri öğrenin

Emlak danışmanlarınızdan sadece yatırım değil aynı zamanda yatırım yapacağınız yerin vergi gelirleri hakkında, değerlenme oranları hakkında da bilgiler alabilirsiniz. Özellikle 2015 yılında emlak vergi gelirleri hakkındaki değişimleri eğer takip edemiyorsanız yine emlak danışmanınızdan öğrenebilir ve ayağınızı buna göre uzatabilirsiniz.

Türkiye’nin yatırım yapılabilecek yerleri

Başkent Ankara’da oturan veyahut buraya yatırım yapmayı planlayan kişiler için ilerde yıldızının parlayacağı söylenen Temelli, şehir dışına yakın ancak oldukça gelişmeye müsait bir yerdir. İstanbul’da da yine hem Avrupa hem de Anadolu yakasında birçok yatırım alanı bulunmaktadır. Bu yerler arasında Türkiye’nin Wall Street’i olarak bilinen Levent-Maslak ilk sıralarda yerini almaktadır. En çok prim alan arsalar burada bulunduğu gibi, oldukça lüks ve yaşam kalitesi yüksek bir yer olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Neredeyse düşüşte olan bölgesinin bulunmadığı söylenen Tekirdağ da yine gelişimi hızlı şehirlerimiz arasında yer almaktadır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir