En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Ev arayanlara Dumankaya dan avantajlar
dumankaya

Ev arayanlara Dumankaya dan avantajlar

Yaklaşık yüzde 70’inin yeşil alan olduğu bu proje yatırımcılara ve oturumculara 0 faiz ile 60 ay ödeme kampanyası düzenlemektedir.

Bahar aylarının gelmesi ve havaların ısınmasıyla birçok kişide yeni ev arayışları başlamış bulunmaktadır. Ev arayan bu bireylere ise bahar müjdesi Dumankaya’nın cazip ev fiyatlarıyla birlikte gelmektedir. Baharın bizlere hissettirmiş olduğu bu iyi duygular arasında Dumankaya’nın sunmuş olduğu ayrıcalıklı fırsatlar ile kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Dumankaya Mozaik, Dumankaya Flex Office ve Ritim İstanbul’da yatırım yapmak isteyen bireylere ve oturmak yerleşmek isteyen bireylere birbirinden cazip fiyatlar sunmaktadır. Dumankaya’nın son günlerde birçok yatırımcının dikkatini çeken 0 faiz 60 ay bahar kampanyası birçok kişinin hayallerinin gerçeğe dönmesini sağlamaktadır.

Dumankaya Flex ile konforlu yaşam

Son yıllardaki yeni nesil birçok çalışma ortamını artık evlerinize taşıyan Dumankaya Flex Office, Bahçeşehir’de sadece home ofis konsepte sahip mimari yapısıyla değil aynı zamanda ofis mobilyalarınıza kadar birçok noktayı dikkatle tasarlamıştır. Bahçeşehir’de metronuza sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan bu mimari yapılar ofis hizmetleri adı altında birçok anlaşmalı olduğu kurumlar aracılığı sayesinde hukuk, web, marka tescil, muhasebe ve tercümanlık gibi birçok hizmet desteği de sunmaktadır.

Dumankaya Mozaik projesi

Sancaktepe yerleşkesinde doğayı seven ve doğayla iç içe yaşamaktan haz eden bireyler için tasarlanan ve mimar edilen Dumankaya Mozaik projesi burada oturacak olan sakinlerine adeta alternatif yaşam alanı imkanı sunmaktadır. İki bina arasındaki 80 metre mesafesiyle ve geniş balkonlarıyla huzur dolu ve sakin bir yaşamın kapılarını aralayabileceksiniz. Yaklaşık yüzde 70’inin yeşil alan olduğu bu proje yatırımcılara ve oturumculara 0 faiz ile 60 ay ödeme kampanyası düzenlemektedir. Oldukça cazip fiyatları ile isterseniz stüdyo daire isterseniz de 1+1, 2+1, 3+1 büyüklüklerinde dairelere bahar kampanyası sayesinde avantajlı bir yatırım yapma fırsatı bulabilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir