En Yeniler
Ana Sayfa / Alışveriş / Evde pijama partisi zamanı
Evde pijama partisi zamanı

Evde pijama partisi zamanı

AVON eğlenceli çocuk pijamalarıyla tüm aileyi pijama partisine davet ediyor. Çocukların heyecanla beklediği sömestir de gelip çatmışken özellikle de soğuk kış günlerinde eğlenceli pijama konseptleriyle evde ailecek zaman ne güzel geçer.

AVON, soğuk kış günlerinin en eğlenceli kıyafetleri pijamaları çocuklar için daha da eğlenceli hale getirdi. Kız ve erkek çocuklarına özel hazırladığı pijama koleksiyonları bu kışın vazgeçilmezleri olacak. Çocukların heyecanla beklediği sömestir de gelip çatmışken özellikle de soğuk kış günlerinde evde ailecek zaman geçirirken pijamalarınızla yeni bir ev konsepti de yaratabilirsiniz.

Uzay temalı lacivert beyaz renklerdeki erkek çocuk ve tek boynuzlu at temasından oluşan pembe ağırlıklı kız çocuk pijama takımları ile sömestir daha eğlenceli. Siz de pijamalarınızla çocuklarınıza katılıp yarıyıl tatilini ailecek bir pijama partisine çevirebilirsiniz. Kış mevsimine uygun olarak uzun kollu ve paçalı olarak tasarlanan pijama takımları, eğlenceli temalarıyla çocukların çok hoşuna gidecek. Türkiye’de üretilen ve 100% pamuk pijamalar 3 yaşından 8 yaş grubuna kadar farklı bedenlerde sunuluyor.

Avon Space Erkek Çocuk Pijama Takımı, Kampanya Fiyatı – 79,95TL

Avon Unicorn Kız Çocuk Pijama Takımı, Kampanya Fiyatı – 79,95TL

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

YENİ FU$$Y TONUYLA FENTY BEAUTY GLOSS BOMB SADECE SEPHORA’DA!

Her cilt rengine uyum sağlayan yeni toz pembe FU$$Y renk tonu ile dudaklarınıza harika bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir