En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Gayrimenkul yatırım projeleri
gayrimenkul yatırım projesi

Gayrimenkul yatırım projeleri

Arsa, bahçe, bina gibi taşınmaz mal ve mülklerin ortak adı olan gayrimenkul veya emlak, günümüzde, yatırım yapmak ve ekstra kazanç sağlamak isteyen insanların sıklıkla başvurduğu ekonomik araçlar olmakta.

Arsa, bahçe, bina gibi taşınmaz mal ve mülklerin ortak adı olan gayrimenkul veya emlak, günümüzde, yatırım yapmak ve ekstra kazanç sağlamak isteyen insanların sıklıkla başvurduğu ekonomik araçlar olmakta. Risksiz yatırım araçlarından biri olan gayrimenkul projelerini inşaat firmaları yılın ilk çeyreğinde satışa sunmayı planlarken, 2016 Şubat ayında piyasaya sürülecek lansman öncesi fiyat avantajlı projeler ise şunlar:

Referans Bahçeşehir

Kiptaş ve Kiler Ortaklığı’nın ortaya sunduğu ve makul bir gayrimenkul yatırım projesi olan Referans Bahçeşehir, bünyesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleri bulundururken, 25.920 metrekare alanda inşa ediliyor. Toplamda 36 ticari bina ve 530 konutla yatırımcıların karşısına çıkan proje Hoşdere’deki bir arazi üzerine kurulması planlanan Referans Bahçeşehir, sosyal tesisleri de bünyesinde barındıracak.

DKY Ada

Kartal Esentepe’de kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen DKY Ada, isminden de anlaşılacağı üzere DKY İnşaat tarafından yatırımcılara sunuluyor. 19.000 metrekarelik bir alanda 740 daireden oluşan proje; 2+1, 3+1 ve 3,5+1 gibi daire tiplerini bünyesinde barındırıyor. Ön satış için belirlenen 350.000 TL, firmanın 36 ay vadede sıfır faizle taksitli ödemelere bölünmesi sebebiyle bir hayli cazip bir teklif konumuna düşüyor.

Bulvar Home

Pusula İnşaat’ın yapımını üstlendiği Bulvar Home projesi Esenyurt’ta yapılacak. Toplamda 292 daire ve 32 dükkânı bünyesinde barındıran proje, 10 katlı 2 daireden oluşuyor. 5.000 metrekarelik bir alanda inşa edilecek olan Bulvar Home, daire fiyatlarını 245.000 TL ve dükkân fiyatlarını ise 750.000 TL’den başlatıyor. 48 aylık vadede ve yine sıfır faizle taksitli ödemeler sunan proje, yatırım amaçlı emlak alımını böylelikle desteklemiş oluyor.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir