En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Gears of War 4 Tarihi Belli Oldu
Gears of War 4

Gears of War 4 Tarihi Belli Oldu

Alınan bilgilere göre, Gears of War 4’ün geliştiricisi olan Respawn Entertainment, net bir şekilde 11 Ekim 2016’da oynanacağına dair açıklamalarda bulundu.

Son yıllarda, oyuna merak saran pek çok kullanıcı bulunurken, elbette ki bu oyunlar arasında yer alan, Xbox kapsamında en özel oyunlar içerisinde bulunan Gears of War, satış konusunda da ciddi bir ölçüde başarı kazandığı biliniyor. Oyun severlere, ilk etapta, Xbox 360 olarak hayatlarına girmişti. Gün geçtikçe yenilikler bekleyen oyuncular, merakla yeni halkasını bekliyordu. Marcus Fenix’in oğlunu kontrol edebileceğimiz bu efsane karakter, Gears of War 4 oyununda bilinenler arasında. İlk olarak bir süre öncesinde, bu platformda özel bir şekilde duyuru yapılmıştı. Maalesef bu duyuru esnasında Gears of War 4’ün net olarak bir çıkış tarihi belirtilmemişti. Geliştirici firma, oyun çıkış tarihi ile ilgili yeni bir açıklama yaparak, oyun için net çıkış tarihini, kullanıcılarına sunarak, paylaşımlarda bulundu.

11 Ekim 2016

Alınan bilgilere göre, Gears of War 4’ün geliştiricisi olan Respawn Entertainment, net bir şekilde 11 Ekim 2016’da oynanacağına dair açıklamalarda bulundu. Fakat bu oyun, Xbox One platformuna özel bir şekilde görücüye çıkacağı da bildirilenler arasında olduğundan, kullanıcılarına bu konuda duyurular yapıldı. Görücüye çıkan bu oyunun, konsol satışlarında bile etki edebileceği bilinenler arasında olurken, diğer detaylar hakkında tam olarak net bir şey söylemek doğru olmayacaktır. Elbette ki sızan bilgilere göre, Gears of War 4 sistem gereksinimleri ise şu şekilde ortaya koyulabilir.

Sistem gereksinimleri

Minimum özellikler;

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10

İşlemci: Intel Core i5 @ 2.7Ghz veya AMD FX 6-core

Bellek: 8 GB RAM (2 GB VRAM)

Ekran Kartı: Geforce GTX 650 Ti veya Radeon R7 260x

Boş Alan: 60 GB

DirectX: 12

Önerilen özellikler;

1920×1080 için

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10

İşlemci: Intel Core i5 @3.5GHz+ veya AMD FX 8-core

Bellek: 16 GB RAM (4 GB VRAM)

Ekran Kartı: GeForce GTX 970 veya Radeon R9 290X

Boş Alan: 60 GB

DirectX: 12

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir