En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Güçlü yatırımlar için emlaklara başvurun
emlak haberleri

Güçlü yatırımlar için emlaklara başvurun

Kazandığımız parayı değerlendirmek, mal varlığımızı korumak veya kar amacıyla yaptığımız yatırımlar ilerde hayatımızın çok daha rahat olmasını sağlamaktadır.

Hem kendimiz hem de çocuklarımız için iyi bir gelecek istiyorsak, daha lüks ve rahat bir yaşam sürmek istiyorsak yatırım yaparak paramızı değerlendirmeye çalışmalıyız. Yatırım yaparken ise nereye, nasıl ve ne amaçlarla yatırım yapacağımız hakkında emlaklardan faydalanırız. Emlaklar ile bütçemize göre nerelere yatırım yapabiliriz, nerelerden kar edebiliriz çok daha kolay bir şekilde sağlarız.

Türkiye’nin yeni yatırım alanları

Son günlerde oldukça konuşulan ve birçok kişinin ilgisini çeken emlak haberlerinden olan Hadise’nin Bodrum’da almış olduğu 2 milyon dolarlık Euro’luk arsa, Bodrum’un ne kadar değerli ve gelişmeye hazır bir bölge olduğunu gözler önüne sermektedir. Büyük yatırımcılardan tutun da bireysel kişilere kadar birçok kişi son zamanlarda Bodrum’un Konacık ve Bitez bölgelerine yoğunlaşmış bir şekildedir. Aynı zamanda Adana’nın Güzelyalı, Mavi Bulvar üstü ve Yurt bölgelerinin de rantı oldukça artmış bir şekildedir.

Başkent’in değerli bölgeleri

Başkent Ankara’da ikamet eden veyahut buraya yatırım yapmak isteyen kişilerin son zamanlarda en çok üstünde çalıştıkları yerler arasında Eryaman, Etimesgut ve Elvankent bölgeleri bulunmaktadır. Buradaki emlak arazilerin hızlı bir şekilde değerinin artmasıyla birlikte yatırımlar da çoğalmaya başlamıştır. Ankara’nın sade ve sakin yerlerinden olan Gaziosmanpaşa da yıllardır olduğu gibi hala değerini ve lükslüğünü korumakta ve yatırım için oldukça avantajlı bölgeler arasında yer almaktadır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir