En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / HTC 10 Ses Kalitesinde İddialı
HTC 10 ses

HTC 10 Ses Kalitesinde İddialı

Son birkaç yıldır akıllı telefonlar oldukça revaçta olurken, bazı telefonların her ne kadar özelliklerini beğensek de, maalesef ses kaliteleri oldukça düşük.

Son birkaç yıldır akıllı telefonlar oldukça revaçta olurken, bazı telefonların her ne kadar özelliklerini beğensek de, maalesef ses kaliteleri oldukça düşük. Kalite ve kalitenin yanı sıra ses düzeyleri de düşük olan telefonlar, kullanıcısı tarafından tepki görürken, şimdilerde çıkması beklenen HTC 10 ses kalitesinde gayet iddialı görünüyor. Yine batarya konusunda da kullanıcılarına iddialı olduğun gösteren HTC grubu, suya ve toza karşı dayanıklı olan HTC 10 modelini tanıtacak. Bu model, HTC modeller içerisinde, ilk amiral gemi modeli olarak kullanıcısının beğenisine sunulacaktır.

Ses yongası

İlk olarak One M10 ismi ile ortaya çıktığı bilinen fakat sonra paylaşılan görseller dahilinde HTC 10 olarak adı değiştirilen bu model, ilk amiral gemi modeli olarak kullanıcısına sunuluyor. Bu sefer farklı olarak bulundurulacak olan ses yongası ile gündeme gelmekte olup, ses konusunda gayet iddialı görünüyor. Bu model, android işletim sisteminin gücünden yararlanılarak ortaya çıkarıldığı biliniyor. Alınan bilgilere göre, diğer modellerine göre oldukça yüksek ses imkânını kullanıcılarına sunacak. Hâlihazır da olan firma, bahsedilen modelde kullanılacak hoparlörü ise, BoomSound olarak tercih ettiği biliniyor. Orta atılan bir iddia ile çıtayı bir tık daha yukarı çeken HTC, batarya ve diğer özellikleri ile de kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Hi- res ses sitemi

Firma, bu ses sitemini, kristal niteliğe ulaştırdığından bahsetmektedir. Twitter üzerinden alınan bilgilere göre, pek çok farklı iddianın da gündeme taşınmasına neden oldu. ESS Sabre tarzı bir ses kalite sistemi kullanacak olan HTC, bu kapsamda çalışmalarında sürdürüldüğünü ifade etti. Genel olarak HTC 10 gelişmeleri bunlar olup, yeni bilgiler alındıkça, web adresimiz üzerinden, teknoloji kategorisinde en yeni ve en güncel haberler sizlere sunulacaktır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir