En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / iPad Pro Türkiye satışı
iPad Pro Türkiye

iPad Pro Türkiye satışı

Dünyanın lider markalarından olan Apple yeni tableti iPad Pro ile dünya teknoloji gündemine oturmuş bulunmaktadır.

Dünyanın lider markalarından olan Apple yeni tableti iPad Pro ile dünya teknoloji gündemine oturmuş bulunmaktadır. 9.7 inç ekranlı olan iPad Pro özellikleri oldukça fazladır ve ileri teknoloji ile üretilmiştir. 12.9 inç ekranlı olan iPad Pro’ya nazaran çok daha kompakt bir tasarım sergilediği gibi üst düzey bir tablet olmak ile de birçok müşteriye cazip gelmektedir. 64-bit tabana sahip olan ve Apple A9X işlemcisinin kullanılmış olduğu bu tabletler 2048x1536p çözünürlüklü ekranıyla da birçok kişinin dikkatini üzerine çekmektedir. Görüldüğü üzere yüksek çözünürlük ve sağlam bir işletim sistemiyle son teknolojik ürünlerden olan iPad Pro bir süredir Türkiye’de de satışa çıkmış bulunmaktadır.

Kolay ve uzun şarj

Apple artık ürünlerini daha hızlı şarj etmek ve şarjının daha uzun süre gitmesi için yeni geliştirmiş olduğu USB Type-C kablosu ile sayesinde 12.9 inçlik iPad Pro’yu eski şarjına nazaran %64 çok daha hızlı şarj ettiği gözlemlenmiştir. USB Tpye-C kablosu ile birlikte aynı zamanda güç adaptörünü de almanız gerekmektedir. Bu sayede iPad Pro’nun standart şarj kabloları 12W güç aktarırken, USB Type-C kablosu ve güç adaptörü 29W güç aktaracaktır. Böylelikle iPad Ppro’nuz çok daha kısa sürede şarj olacaktır ve sizi mağdur bırakmayacaktır.

Bu kablonun dezavantajları nelerdir?

Apple’ın bu seneki yeniliklerinden olan ve uçak modunda yapılan testlere göre de doğruluğu kanıtlanan %64 daha hızlı şarj eden kablolar oldukça avantajlı gibi görünmektedir. Birçok kişi için merak uyandıran %64 oranla daha hızlı şarj ettiği konuşulan USB Type-C kabloları Apple tarafındanTürkiye’de 99 liraya satılırken, bunun yanında almanız gereken güç adaptörü ise 179 liraya mal iPad Pro Türkiye satışı! olmaktadır. Bu fiyatlar ile en kısa kablo alınsa dahi müşterilere yaklaşık 280 liraya mal olacak olan bu kablolar maiyetleri sebebiyle dezavantaj oluşturmaktadır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir