En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Iphone SE satışta
parmak izi güvenlik

Iphone SE satışta

Apple’ın son üretmiş olduğu Iphone serisi olan Iphone 6S serisinde birçok kullanıcı tarafından beğeni ile karşılayan alüminyum gövde Iphone SE serisinde de müşterilerine sunulmaktadır.

Dünyanın lider markalarından olan Apple yeni Iphone serilerinden olan ve akıllı telefon olma özelliği taşıyan Iphone SE artık Türk Telekom mağazalarında 8 Nisan itibariyle müşterilerine sunulmaktadır. Apple’ın piyasadaki en güçlü akıllı telefonu olma özelliği taşıyan Iphone SE 4 inç ekrana sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Telefon özellikleri

Apple’ın son üretmiş olduğu Iphone serisi olan Iphone 6S serisinde birçok kullanıcı tarafından beğeni ile karşılayan alüminyum gövde Iphone SE serisinde de müşterilerine sunulmaktadır. 4 inç retina ekrana sahip olan Iphone SE birçok kullanıcı tarafından beğenilmiş ve tercih edilmeye başlanmıştır. Bununla birlikte Apple seven müşterilerine 4 renk tercih imkanı sunan Iphone SE serisinin tercih edilebilecek renkleri arasında roze altın da yer almaktadır. Yüksek performans özellik göstermesi için gelişmiş 64-bit A9 çipe sahip olan bu telefonlar aynı zamanda birçok Iphone kullanıcısının sorunu olan pil ömrünü de uzatarak çok daha uzun saatler kullanılmasına izin vermektedir.

Kamera özellikleri

Her zaman yüksek kalite çözünürlüğü ile kullanıcıları tarafından beğenilerek kullanılan Iphone serilerinde olduğu gibi Iphone SE de 12 megapiksel iSight kameraya sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oldukça canlı fotoğraf çekimi yapabileceğiniz bu telefonlar aynı zamanda 4K video kayıt özelliği ile de istediğiniz gibi video çekme imkanı sunmaktadır.

Güvenlik önlemleri

Apple Iphone 5 serisi ile birlikte getirmek olduğu parmak izi güvenlik önlemlerini devamında gelen bütün Iphone serilerinde kullanmıştır. Tıpkı diğer serilerde gördüğümüz gibi Iphone SE de Touch ID parmak izi güvenlik sistemi ile birlikte birçok üstün özellikler ile donatılmıştır. Her zaman işletim sistemiyle ve boyutlarıyla diğer akıllı telefonlardan farklı olma özelliği taşıyan Apple Iphone SE serisinde de küçük boyutlu telefon arayan müşterilerini hedef edinmiştir.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir