En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / İstanbul Kartal İçin Büyük Yatırım
istanbul kartal

İstanbul Kartal İçin Büyük Yatırım

Son yıllarda emlak sektöründe pek çok yatırım yapılırken, bunların arasında bulunan İstanbul Kartal’a yapılan yatırımlar dikkat çekiyor.

Son yıllarda emlak sektöründe pek çok yatırım yapılırken, bunların arasında bulunan İstanbul Kartal’a yapılan yatırımlar dikkat çekiyor. Bu haberlerin yanı sıra, 2016 emlak haberleri arasından tüm haberlere de web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kartal için 10.234 yeni konut

Bu projelerden bazıları şunlardır.

Moment İstanbul;

AC yapı tarafından 10bin metre kare alan üzerine inşa edilecektir. Bu proje kapsamında 731 ünite yer alacağı biliniyor. Bunların yanı sıra, farklı oda tiplerine sahip daireler de yer almaktadır. Konut teslimleri ise MART 2017 tarihinde gerçekleşecektir. Daire fiyatları, ortalama olarak 359 bin TL’den başlamaktadır.

Metsan Nexus;

İnşası, 24 bin metre kare alan üzerinde hayata geçiyor. Metsan inşaat tarafından yapılan bu proje, 439 ünite yer alan bir emlak projesi. Konut teslimleri 2016 Nisan olarak yapılacağı bilinmektedir. Daire fiyatları ise, 755 bin TL’den başlayacağı alınan bilgiler arasında.

Pega kartal;

Bu yapı ise, EGE yapı tarafından inşa edilmek üzere, 40 bin metre kare alan üzerine kuruluyor. 200 ünite yer alırken, 1+1 ve 4+1 dahil olmak üzere aralıkta olan daire tipleri de seçim yapılacaklar arasında. Ortalama daire fiyatları ise, 350 bin TL’den kullanıcıları ile buluşturulacak. 2016 NİSAN teslim tarihi olarak biliniyor.

Gökdeniz Kartal;

7 bin metre kare alan üzerine hayata geçecek olan ve 204 ünitenin yer aldığı, tüm daire tiplerini kapsayan bu proje de 2016 Nisan tarihinde teslim edilmesi beklenmektedir. Ortalama fiyat ise, 370 bin TL’den başlayarak, yatırımcılara kolaylık sağlıyor.

Kartal 101 Residence

Teslim tarihi, 2017 Nisan olarak bilinen bu proje, 284 ünitenin yer aldığı ve 7 bin metre kare arazi üzerinde hayata geçirilmektedir. 344 bin TL’den başlayan fiyatlar ile daire sahibi olabilmek mümkündür.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir