En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Kiralık Aşk Sevindirdi
Kiralık Aşk

Kiralık Aşk Sevindirdi

Genç, yakışıklı ve başarılı bir iş adamı olan Ömer’in beğenisini kazanmak için uğraşlar veren Defne sonunda hedefine ulaşmış olup Ömer’ kendisine âşık etmeyi başarmıştı.

Reyting rekorları kıran Kiralık Aşk dizisi sevenlerinin yüzünü güldürdü. Cuma akşamları Star TV’nin vazgeçilmezi haline gelen romantik komedi tadındaki dizi geçtiğimiz haftanın birincisi oldu. Yayınlandığı ilk günden itibaren güzelliğiyle dikkat çeken Defne karakteri ve bir o kadar yakışıklılığıyla genç kızların hayranlığını kazanan Ömer karakteri dizideki yakın sahneleri ile sevenlerinin yüzünü güldürdü.

Her şey Defne’nin para karşılığı bir aşk oyununa atılması ile başlamıştı. Genç, yakışıklı ve başarılı bir iş adamı olan Ömer’in beğenisini kazanmak için uğraşlar veren Defne sonunda hedefine ulaşmış olup Ömer’ kendisine âşık etmeyi başarmıştı.

Olaylar Hiç Durulmuyor

Seyircisini ekranlara kilitleyen Kiralık Aşk dizisinde olaylar hiç durulmadan devam ediyor. Dizide iyi-kötü, entrika ve yalan serüveni tam gaz devam ederken Defne ve Ömer ikilisi bir türlü yan yana gelemiyor. Oyunculuklarındaki başarılar ile halkın gönlüne taht kuran dizi ekibi aldıkları ödüllerle bu başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.

Koray Herkesi Güldürmeye Devam Ediyor

Kiralık Aşk’ta Defne ve Ömer karakteri kadar dikkat çeken bir isim de Onur Büyüktopçu’nun canlandırdığı Koray karakteridir. Ünlü bir fotoğrafçı rolünü üstlenen Onur Büyüktopçu konuşması, tavırları ve fikirleri ile izleyenleri güldürüyor. Dizideki en yakın arkadaşı Neriman ile birlikte atıldıkları maceralar, aralarında geçen diyaloglar ve çevirdikleri entrikalarla izleyenlerin büyük beğenisini toplayan Onur Büyüktopçu Koray karakteri için biçilmiş bir kaftan olarak nitelendiriliyor.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir