En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Kiralık aşk son bölüm
Kiralık Aşk son bölümü

Kiralık aşk son bölüm

Star TV ekranlarında izleyicisiyle bulaşan dizinin son bölümünde aşkta yeni bir dönem başlıyor.

Cuma akşamlarında kesintisiz bir reyting rekortmeni olan Kiralık Aşk dizisi 31.bölümü ile yine izleyicilerini ekrana kilitledi. Yayınlanan son bölümde Defne ve Ömer arasında yeni bir dönem başlıyor. Yine bu bölümde Defne ve Ömer sorularına cevap aramaktadır. Star TV ekranlarında izleyicisiyle bulaşan dizinin son bölümünde aşkta yeni bir dönem başlıyor. Defne ve Ömer ise akıllarında büyük soru işaretleri yaratan sorularına cevap bulma ihtiyacı duyuyor. Ömer saklanan bu büyük sırrın peşine düşerken, Neriman’ın oyunlarını sürdürdüğünü öğrenen Necmi ise Sude’nin eline saatli bomba bırakıyor.

Sır Kapışmaları İle Ekranlarda

Kiralık Aşk son bölümü sır kapışmaları ile ekranlara geldi. Dizide karakterler arasındaki ipler gerildi. En çok ihtiyaçları oldukları anda yolları kesişen Defne ve Ömer, içinde bulundukları aşk yıldızı altında geçmişe gidiyorlar. İkiliyi bugüne kadar taşımış olan kendi hikayelerinde ise izleyicileri büyük sürprizler beklemektedir.

Barış Arduç’tan Mesaj

Kiralık Aşk’ın sevilen oyuncusu Barış Arduç, twitter üzerinden hayranlarına mesaj verdi. Rahatsızlığı nedeniyle dizide yer alamayan Ömer karakterine can veren oyunca hayranlarına iyi olduğunu ve haftaya dizide olacağını açıkladığı bir mesaj yayınladı. Bu mesajla aynı anda Kiralık Aşk’ın resmi sosyal medya hesaplarında ve Star TV’de yayınlanmış olan video oldukça büyük bir ilgi gördü ve sadece Cuma gününe özel olarak paylaşılmış olan #seninleyizBardışArduç hashtagine 150 bin tweet atıldı.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir