En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Kiralık Aşk ta Heyecan Dorukta
Kiralık Aşk dizisi

Kiralık Aşk ta Heyecan Dorukta

Başrolde Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun bulunduğu Kiralık Aşk’ta klasik bir zengin erkek fakir kız hikâyesinden ziyade samimiyet ve masumiyet bulan izleyici başarıyı oyuncu kadrosunun güçlü olmasına bağlıyor.

Yaz dizisi olarak ortaya çıkan ve beğenileri toplamasıyla günümüze kadar süregelen Kiralık Aşk dizisi ekranların son zamanlardaki en iyi romantik komedisidir. Dram, aşk ve komedinin bir arada oluşuyla seyirciyi kimi zaman üzen kimi zaman kahkahalar boğan ve kimi zaman da endişelendiren dizide heyecan kesilmeden devam ediyor. Defne ve Ömer’in hala kavuşamamış olması seyirciyi ekrana iyice bağlayan sebeplerden sadece bir tanesi.

Güçlü Oyuncu Kadrosu

Başrolde Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun bulunduğu Kiralık Aşk’ta klasik bir zengin erkek fakir kız hikâyesinden ziyade samimiyet ve masumiyet bulan izleyici başarıyı oyuncu kadrosunun güçlü olmasına bağlıyor. Genç kızların hayranlığını kazanan Barış Arduç’u ilk olarak Küçük Hanımefendi dizisinde görmüştük. Ardından Bugünün Saraylısı adlı dizide boy gösteren Arduç için film ve dizi tekliflerinin kapısı açılmıştır. Dizide genç, yakışıklı, başarılı aynı zamanda zor beğenen, burnu havada ve takıntılı bir iş adamı olan Ömer’i canlandıran Arduç rolünün hakkını fazlasıyla veriyor.

Güzelliğiyle büyüleyen Elçin Sangu ise gerçek başarısını Kurt Seyid ve Şura dizisinde yakalamış olup Kiralık Aşk’ta genç, güzel ve masum bir garson kızı canlandırmaktadır.

Kiralık Aşk Setinden Aşk Dedikoduları Yükseliyor

Başrollerde Defne ve Ömer’i oynayan Sangu ve Arduç ikilisi arasında halkın desteği ile aşk dedikoduları çıkmış olsa da ikili bu iddiaları yalanlamış olup seyircinin yakıştırmalarını havada asılı bırakmışlardır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir