En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Kiralık aşk yeni bölüm fragmanı
Kiralık Aşk dizisi

Kiralık aşk yeni bölüm fragmanı

Usta oyuncaların yer aldığı oyuncu kadrosunda ise Salih Bademci, Nergis Kumbasar, Sinem Öztürk, Levent Ülgen, Sanem Yeles, Kerem Fırtına, Osman Akça, Onur Büyüktopçu, Melisa Şenolsun yer almaktadır.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Kiralık Aşk dizisinin 32.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Defne yol ayrımına giriyor. Ömer’in Defne ile ilgili gerçekleri öğrenip öğrenmeyeceği ise izleyiciler için merak konusu oldu.

Kiralık Aşk son bölüm fragmanı izleyicileri meraka sürükledi. Ömer, Defne’nin sakladığı büyük sırrını öğrenebilmek için kollarını sıvıyor. Öte yandan Neriman’ın Kiralık Aşk oyununu devam ettirdiğini öğrenen Necmi, olayların içine Sude’yi karıştırıyor. Böylece ortalık bir anda karışıyor.

Başarılı Kadro, Sevilen Dizi

Yaz aylarından itibaren seyirciyle buluşturulan Kiralık Aşk dizisi için yapımı Ortaks Yapım yüklenmiştir. Yapımcılığını Mehmetcan Yüksel ve Melda Perahya Yalçın’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Barış Yöş yapmaktadır. Kiralık Aşk’ın senaryosunu ise Meriç Acemi kaleme almaktadır. Usta oyuncaların yer aldığı oyuncu kadrosunda ise Salih Bademci, Nergis Kumbasar, Sinem Öztürk, Levent Ülgen, Sanem Yeles, Kerem Fırtına, Osman Akça, Onur Büyüktopçu, Melisa Şenolsun yer almaktadır. Dizinin başrollerinde ise Ömer rolündeki Barış Arduç ve Defne rolündeki Elçin Sangu seyirci karşısına geçmektedir.

Dizinin Konusu

Star TV’nin yaz dönemi için tanıttığı dizisi olan Kiralık Aşk’ta ilginç bir aşk hikayesi anlatılmaktadır. 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı olan Müge Turalı’nın kurduğu yeni şirket olan Ortaks Yapım dizinin yapımcılığını gerçekleştirmektedir. Romantik komedi tarzında olan dizide kendi halinde yaşamakta olan garson bir kızın günden güne değişen hayatı konu alınmaktadır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir