En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Kocaali ye 496 Yeni TOKİ Konutları
emlak konut

Kocaali ye 496 Yeni TOKİ Konutları

Turan’ın konuşmalarına göre, karma bir proje olan bu proje, pek çok içeriği bulundurmaktadır.

Sizlere sunulan emlak haberleri kapsamında elbette ki TOKİ konutları da büyük bir öneme sahip. Son günlerde Sakarya’nın Kocaali, ilçesine, TOKİ kapsamında 496 yeni konut imkânı sunulmaktadır. Büyük bir arazi üzerine kurulacak TOKİ sitesi, Başkan Ergün Turan, yaptığı açıklamalar ile birlikte, Caferiye mahallesi üzerinde gerçekleşeceği projeden bahsetti.

Geleneksel mimari

Yaptığı açıklamalar ile birlikte bu geniş arazi üzerine, geleneksel mahalle kültüründen ödün vermeden, işlemleri hayata geçireceğinden bahsetti. Oldukça geniş bir yaşam alanı inşası olacağını dile getiren Turan, sadece bina olarak bakılmamalı tam bir yaşam alanı yapıyoruz diye sözlerine ekledi.

2+1 ve 3+1 konutlar

Farklı metrekare olarak, 2+1 ve 3+1 konutlardan oluştuğunu dile getirirken, otopark, cami, okul ve iş merkezlerinin de olacağını savunurken, sosyal donatı alanları da önemli bir yere sahip olacak dedi. Bunların yanı sıra, çocuklar için eğlence alanları ve parklar, bulunan güzellikler arasında.

Turan; konutların denize karşı olabilmesi konusunda bir uyum sağlarken, Sakarya Ortaköy evlerinde farklı isteklere yönelik olarak tasarımlar gerçekleştirdik diye konuşmalarına eklemelerde bulundu. Site sakinlerinin kullanması mümkün olanlar ise şu şekilde, emlak konut bilgileri arasında yer aldı.

· 24 dersliğe sahip 1 adet okul

· 300 kişi kapasiteli 1 adet cami

· 1 ticaret merkezi

· 5 çocuk oyun alanları

· Spor alanları

· Diğer sosyal donatılar

Turan’ın konuşmalarına göre, karma bir proje olan bu proje, pek çok içeriği bulundurmaktadır. Konut sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını bu yaşam alanına karşılaması mümkün olacaktır. Elbette ki şehre gerek kalmadan, bu özellikler ciddi bir yere sahip olurken, kreş ve kafeterya gibi mekânların da bulunması mümkün olanlar arasında. Tüm diğer emlak ve konut haberleri için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir