En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Kurtlar vadisi pusu son bolüm
Polat Alemdar

Kurtlar vadisi pusu son bolüm

13 yıldır izleyicileri ekrana kilitleyen Pusu, bu hafta 281.yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmuştur.

Perşembe akşamlarının merakla beklenen dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu en çok izlenen yapımlar arasında yer almaktadır. 13 yıldır izleyicileri ekrana kilitleyen Pusu, bu hafta 281.yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmuştur. Başrollerinde Necati Şaşmaz, Erhan Ufak, Defne Samyeli ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünde heyecan doruktaydı.

Bu hafta ekranlara gelen Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü senaryosunda Polat Alemdar ve Gölge karşı karşıya geliyor ve sonunda teke tek dövüşüyorlar. Polat Alemdar, Gölge’yi KGT elemanlarının mezarlarının yer aldığı mezarlığa götürüyor. Mezarlıkta ikili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanıyor. Polat, Gölge’yi arkadaşlarının gömülü olduğu mezarlara götürerek “Burada benim canlarım, kardeşlerim yaşıyor. Sen bir asa için onları öldürdün.” diyerek heyecanlı bir hesaplaşmanın yaşandığı sahnelerle ekranlara geldi.

Son Bölümde Neler Yaşandı

Polat Alemdar ve Gölge arasında yaşanan savaş kızışıyor. Geçtiğimiz haftadaki finaliyle Gölge’yle Zeynep gizli bir anlaşma yapmış ve Polat Alemdarı’ Gölge’ye teslim ettiğini izlemiştik. Buluşma yerine gittiğinde karşısında Gölge’yi gören Polat’ın etrafı sarılır. Zeynep’in kendisini oyuna getirdiğini anlayan Polat soğukkanlılığını kaybetmez. Daha önceden tüm ihtimalleri düşünmüştür. Kullandığı kurnazca yöntemle Gölge’yi etkisiz hale getirerek rehin alır ve gözden kaybolur.

Yusuf’un Kararı

Hayatındaki en büyük sınavla karşı karşıya olan Yusuf, içinde yaşadığı hesaplaşmaları dindirmek amacıyla Murali’nin ocağına sığınmaktadır. Murali’nin söylediği sözler Yusuf için güvenli bir liman olmuştur. Bölüm finalinde ise Yusuf, Polat’ın hayatının değişmesine neden olacak çok önemli bir hamle yapmaktadır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir