En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / LG G5 SE nasıl bir telefon olacak
LG G5 SE akıllı telefonu

LG G5 SE nasıl bir telefon olacak

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’de bir mağazada gözlere çarpmış olan LG G5 kılıfının arka yüzünde LG G5 veya G5 SE serisi ile uyumluluk göstereceği hakkında bir yazı görülmüştür.

Son yılların en iyi ve en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından olan LG, G5 modelinin farklı bir varyasyonu olacak olan LG G5 SE modeli ile ilgili bazı bilgiler gündeme düşmektedir. LG’nin geçmiş olduğumuz Şubat ayında Barcelona’da olan Mobil Dünya Kongresinde yeni geliştirmiş olduğu amiral gemi modeli telefonu olan LG G5 henüz birçok ülkede satışa sunulmamış iken, LG G5 SE serisi hakkında bazı bilgiler ortalığa çıksa da bu cihaz hakkında detaylı bilgi kimse tarafından bilinmemektedir.
Iphone benzeri mi olacak?

LG G5 SE ismi ile ilk olarak ortaya çıkan LG G5 SE cihazı birçok kişiye Iphone SE’nin ismindeki SE ekinden esinlenerek konulduğu ve bu sebeple Iphone gibi üst düzey teknolojik özelliklere sahip olacağı ve bununla birlikte Iphone gibi daha küçük boyutlarda tasarlanacağı düşünülmüştü. Fakat LG G5 SE akıllı telefonu ile ilgili ortaya çıkan ilk somut örnekler cihazın tahmin edildiği gibi Iphone benzeri olmadığını ortaya koymuş bulunmaktadır.

Boyutları nasıl olacak?

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’de bir mağazada gözlere çarpmış olan LG G5 kılıfının arka yüzünde LG G5 veya G5 SE serisi ile uyumluluk göstereceği hakkında bir yazı görülmüştür. Bu da herkese LG G5 SE mobil cihazının G5 ile aynı boyutlara sahip olacağı hakkında ve G5’in sadece bir varyasyonu olacağını düşündürmüştür.

LG G5 SE nasıl bir telefon?

Cihaz hakkında birçok söylenti dolaşsa da 2 ana görüş hakim kılınmaktadır. Bir kısım görüş LG G5 SE cihazının plastik kasaya sahip olacağını ve LG G5’e nazaran daha alt teknolojik özellikler sunacağını savunurken, diğer bir kısım ise Snapdragon 652 yonga setini kullanmış olan LG G5 modelinin piyasaya LG G5 SE olarak sunulacağı hakkında fikir beyan etmektedir.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir