En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Neslihan Atagül Doğulu’dan Sabancı Üniversitesi Öğrencilerine Ziyaret
Neslihan Atagül Doğulu

Neslihan Atagül Doğulu’dan Sabancı Üniversitesi Öğrencilerine Ziyaret

Yeni yıla girerken üniversite öğrencileri ile buluşan Neslihan Atagül Doğulu deneyimlerini ve geleceğe dair dileklerini paylaştı

Pantene Marka Yüzü Neslihan Atagül Doğulu, Sabancı Üniversitesi’nde düzenlenen ‘FMCG Academy’ etkinliğinde öğrencilerle buluştu. Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisleri Topluluğu tarafından düzenlenen etkinliğe Procter&Gamble ekibinden yöneticiler de katılım gösterdi.

Dünyanın2 1 numaralı saç bakım kremi markası Pantene’nin Marka Yüzü Neslihan Atagül Doğulu Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisleri Topluluğu tarafından düzenlenen FMCG Akademy etkinliğine katıldı.

P&G Türkiye ve Kafkaslar Pazarlama Müdürü İpek Eryavaş ve P&G Saç Bakım Kategorisi Marka Müdürü Damla Uygur’un konuşmacı olarak katıldığı etkinlikle, Neslihan Atagül Doğulu öğrencilerin sorularını yanıtlarken kendi dönüşüm hikayesinden bahsetti.

Doğulu konuşmasında şunları söyledi; “Oyunculuğun kesinlikle bir tutku olduğunu düşünüyorum. Bu tutkunun yanı sıra yaptığınız işe, çalışma arkadaşlarınıza, Pantene gibi birlikte çalıştığınız markaya ve hepsinden önemlisi kendinize inanmanız; sağlam adımlarla ilerlemek gerekiyor. Ben dönüşümümü böyle sürdürüyorum ve en iyi halime bu şekilde dönüşeceğime inanıyorum” ifadelerini kullandı. Yeni yıl öncesi öğrenciler ile geleceğe dair dileklerini paylaşan Doğulu, önce kendilerini sevmeleri, sonra herkesi, doğayı sevip saygı duymalarını ve umut etmeleri gerektiğini vurguladı.

Doğulu, öğrencilere şu şekilde tavsiyelerde bulundu: “Sizlere tavsiyem, her zaman kendinizi sevmeniz olur. Çünkü en iyi halinize bu şekilde dönüşeceksiniz. İnandığınız ne varsa onun peşinden gidin, araştırın, okuyun ama hepsinden önemlisi merak edin.”

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

İş yeri aç

Bilgisayar Tamircisi Açmak

Teknolojinin gelişimi ile birlikte, milyonlarca aktif bilgisayar kullanıcısına sahibiz. Elbette ki tüm bu bilgisayarların belirli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir