En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Nokta Duşakabin ve Montaj
Dusakabin

Nokta Duşakabin ve Montaj

Şüphesiz ki evimizin en önemli mekanları arasında yer alan banyolarımızda, rahatlık ve kolay kullanım oldukça önemlidir. Elbette ki bu durumda, banyo içerisinde kullanılan ekipman ve duşakabin ürünleri de oldukça önemli bir yere sahiptir. Sizlere bu konuda destek veren bir firmadan bahsetmek gerekirse, Nokta Duşakabin, tercihleriniz arasında yer alabilir.

Nokta Duşakabin kimdir?

Bahsedilen bu firma, aslında, Duştıme firmasının ürettiği ürünler, internet üzerinden satışını gerçekleştiren bir online satış sitesidir. Elbette ki bu hizmetlerin yanı sıra, telefon üzerinden sipariş, ürünlerin arıza durumlarında teknik destek ve daha pek çok müşteri desteği ile hizmetlerini sunmaktadır.

Sizlere bu konuda hizmet veren Nokta, 2011 yılından günümüze kadar, Duştime ürünlerini en hızlı şekilde kullanıcılarına tanıtarak, satışlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir. Uygun fiyat ve teknik özellikleri ile, özel imalat ile de hizmetlerini sürdüren Nokta, Duştime ile birlikte anlaşma içerisinde hizmetlerine devam etmektedir.

Hangi ürünleri bulabilmek mümkündür?

Sizlere Nokta Duşakabin bünyesinde ulaşabileceğiniz ürünlerden bahsetmek gerekirse eğer, gayet normal olarak ilk başta kabin çeşitleri yer almaktadır. Bunların yanı sıra daha pek çok farklı duşakabin seçenekleri ile hizmet veren Nokta, küvet ve jakuzi gibi ürünleri ile de web adresi üzerinden satışlarını gerçekleştirmektedir.

Diğer ürünler nelerdir?

Yukarıda bahsettiğimiz duşa kabin, küvet ve jakuzi ürünlerinin yanı sıra, duş teknesi, desenli mika cam ürünleri, sade şeffaf cam desenleri, dikdörtgen ya da oval olarak kabinlere ulaşabilmek mümkündür.

Ücretsiz keşif

Elbette ki bir duş kabin firması, ilk olarak, kabinin kurulacak bölgenin keşfini yapmak zorundadır. Bu konuda Nokta bünyesinde çalışan profesyonel ekip sayesinde, ilk olarak, ev adreslerinize gelinerek, ölçüler alınmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda tasarım, kullanılacak malzeme ve fiyat seçilecektir. Elbette ki Nokta’nın bir özelliği olarak bu keşif, ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Ücretsiz Montaj

Son zamanlarda pek çok müşteri kitlesine sahip olan Nokta duşakabin, ücretsiz montaj özellikleri ile de pek çok müşterinin tercihleri arasında almıştır. Elbette ki seçilen duşakabin ürünleri, profesyonel ekipler sayesinde montajının gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu konuda yine ev adreslerinize ürün teslimi ve ücretsiz montaj özelliğini sunan Nokta, hizmetlerden daha rahat yararlanılabilmesini sağlamaktadır.

Nokta-Dusakabin

Küvet ve jakuzi çeşitleri

Her ne kadar amaç aynı olsa da, jakuzu ve küvet seçenekleri de farklı modeller ile karşınıza çıkabilmektedir. Elbette ki en bariz önreği olarak, kare, dikdörtgen ve oval modeller verilebilmektedir. Mekanın yapısına göre ya da müşterinin zevkine göre bu modellerden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Duşakabin model seçenekleri

Banyolarda en çok kullanılan ürünler olarak tanımlanırsa, farklı model ve seçeneklere ulaşabilmek elbette ki mümkün haldedir. Farklı tarz ve zevke sahip olan müşterilerin seçimleri için, desenli ve renkli modelleri de seçimler arasında yer alabilir.  Gayet normal olarak sade modellere ulaşabilmekte bu ürünlerin arasında mümkündür.

Genel olarak dikdörtgen modeller tercihler arasında olsa da, kare ve oval modeller de seçimleriniz arasında olabilir. Sizlerde bu seçimlerinizi yaparak, desen ve renk seçeneklerine göz atabilir, teknik özellikleri bakımından farklı fiyatlara sahip olan kabin modelleri arasında tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özel imalat ürünler

Her ne kadar hazır ürünler müşterilerin ihtiyaçlarını karşılasa da, Nokta Duşakabin, bu konuda özel imalat özelliklerini de müşterilerine sunarak, isteğe göre özel tasarım ürünler sunarak, kullanıcı memnuniyetine önem vermektedir. Bu konuda ve gerekli tüm ürün detayları, fiyat bilgisi için, www.noktadusakabin.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Metre fiyatı ya da direkt olarak hazır olan ürünlerin fiyatlarına erişerek, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nokta Duşakabin İletişim Bilgileri
Site adresi : www.noktadusakabin.com
Mail : info@noktadusakabin.com

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir