En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Onur Park Life İstanbul avantajlı projesi
Onur Park Life İstanbul projesi

Onur Park Life İstanbul avantajlı projesi

Esenyurt bölgesinde yer alacağı belirtilen bu proje Koza mahallesinde bulunmaktadır.

Yaşam tarzınızı değiştirmeye hazırsanız siz de Onur Park Life İstanbul’a yatırım yapabilirsiniz. Onur beton güvencesi adı altında hayata geçmesi beklenen Onur Park Life proje lansmanı geçtiğimiz günlerde gerçekleşmiştir. Bu projeyi diğer projelerden ayıran nokta ise az yoğunluklu inşaat olma özelliğidir. Hem işinizi hem evinizi hem de sosyal yaşam alanınızı bir yere sığdırabilme vaatlerinde bulunan Onur Park Life İstanbul’un, Esenyurt’ta hayata geçeceği belirtilmektedir. 46.800 metrekarelik bir kendi arazisinin üzerine residence, mall ve business gibi bir karma proje konseptine sahip olan Onur Park Life, Onur beton ve Onur çimento’dan gelecek olan yarım asırlık deneyimli beton, çimento ve demir ile kullanacak olan sahiplerine güven vermektedir.

Proje hakkında bilgi

Deneyimli mühendis ve mimarların bir araya gelmiş olduğu bu projede toplam 3 etap hedef edilmektedir. Bu etaplardan ilki 2018 yılında, ikincisi 2019 ve son olarak üçüncüsü ise 2020 yılında teslim edilecektir. 3 etap ve 3 parselden meydana gelmesi beklenen bu projenin maliyeti ise 500 milyon olarak belirlenmiştir. 718 adet konut ve business ile beraber 231 adet cadde konseptindeki dükkan ve 9 bloktan oluşması beklenen Onur Park Life İstanbul projesi ile birlikte yaşam tarzınız da değişecektir.

Projede neler yer almaktadır?

Kullanılacak arazinin yaklaşık %40lık bir diliminin yeşil arazi olacağı belirtilirken, birçok sosyal tesisleri ile de yatırımcılara ve oturumculara birçok avantaj tanımaktadır. Her mevsim kullanılmaya uygun havuzları, kreşleri ve fitnessları, Türk hamamı, squash, spor salonu ve spa, sauna, basketbol, tenis kortları, koşu ve yürüme sahaları gibi birçok alan da yine oturumcuları beklemektedir.

Esenyurt bölgesinde yer alacağı belirtilen bu proje Koza mahallesinde bulunmaktadır. Akbank’a yürüme mesafesi olarak 500 m yakınlıkta yer alan Onur Park Life İstanbul sıkça kullanılan E-5 karayoluna da 5 dakika uzaklıktadır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir