En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Oyun Severlere GTA 6 Müjdesi
GTA VI

Oyun Severlere GTA 6 Müjdesi

Aslında şuan yeni oyun olan Red Dead Redemption’un ne zaman piyasaya sürüleceği tam olarak belli değil. Fakat 2016’nın sonlarına kadar çıkması ön planda.

En popüler bilgisayar oyunları arasında sayılabilecek olan GTA serisinin, yeni versiyonu kullanıcılarına sunuluyor. GTA serisi, Vice City versiyonu ile yıllar önce kullanıcısı ile buluşmuştu. Sonra biraz gelişim sağlayarak San Andreas, GTA IV, GTA V ve şimdilerde de GTA VI, kullanıcılarına sunulmaktadır. Bu oyunda senaryo olarak, ABD’de geçeği öne sürülse de, oyun geliştiricisine göre Tokyo olması da muhtemel bir tercih. Bu gelişimler ile birlikte, kullanıcılarının dört gözle beklediği GTA 6 yolda.
Oyun geliştiricisi olan Rockstar, 3 yıl önce yayımlanmış olan ve en güzel yenilikler ile tarihin en başarılı oyunları içerisine sayılan GTA 5’i en pahalı oyunlardan birisi olarak da tanımlamıştı. Şimdilerde de Rockstart GTA 6 için mükemmel gelişimler üzerine çalışırken, kullanıcıların merakla beklediği oyun hakkında bazı bilgiler açıklanıyor.

Oyun haritasını oluşturmak için Tokyo sokaklarını gezen oyun geliştiricisi, ilk defa hayali bir oyunun ABD sınırları dışında ne kadar karışık olabileceğini görmüştü. Karışık detaylar ve daha fazlası için Tokyo’da seçimler arasında olsa da, ABD sınırları da ön planda olacak gibi görünüyor. Bu sebepten dolayı TechRadar’a göre, ABD de olması zorunlu gibi görünüyor. GTA 6 yayımlanmadan önce de başka bir yeni oyunun peşinde olduğu da alınan bilgiler içerisinde. Bu oyundan sonra da GTA 6 kullanıcıları ile buluşacak.

Ne zaman piyasaya sürülecek?

Aslında şuan yeni oyun olan Red Dead Redemption’un ne zaman piyasaya sürüleceği tam olarak belli değil. Fakat 2016’nın sonlarına kadar çıkması ön planda.

Sistem gereksinimleri ne olacak?

· Windows 8.1 64 Bit,

· Windows 8 64 Bit,

· Windows 7 64 Bit Service Pack 1

· İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)

· RAM: 8GB

· Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB

· Sabit Disk Alanı: 65GB

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir