En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Polat alemdar vuruldu
Kurtlar Vadisi Pusu 281.bölümü

Polat alemdar vuruldu

Yusuf, Polat Alemdar’ı öldürmek için konseyden emir almış ve sonunda da bu emri yerine getirmiştir. İzleyiciler vurulanın Polat değil Gölge olduğunu düşünmüştür. Ancak vurulan Polat Alemdar’dır.

Son 1 hafta boyunca Kurtlar Vadisi Pusu dizisine ait facebook ve twitter hesabına izleyiciler tarafından çok fazla soru gelmiştir. Tüm izleyiciler Polat Alemdar’ın ölüp ölmediği konusunda merak içindedir. Diziye ait facebook hesabına bir saat içerisinde 500 tane yorum gelmiştir.

Kurtlar Vadisi Pusu 281.bölümü yaptığı finalle çok konuşulmuştur. Gölge’yle KGT mezarlığında yaptığı hesaplaşmada Polat Alemdar tam düşmanını öldürecekken Gölge’nin adamları yardımına gelmiştir. Keskin nişancının hedefinde olan Polat Alemdar, Gölge’yi öldürmeyi isterken başka biri tetiği basmıştır. Dizinin son sahnesinde ise tetiğe basanın Yusuf olduğu ortaya çıkmış ve seyirci merakta kalmıştır.

Gölge Değil Polat Vuruldu

Yusuf, Polat Alemdar’ı öldürmek için konseyden emir almış ve sonunda da bu emri yerine getirmiştir. İzleyiciler vurulanın Polat değil Gölge olduğunu düşünmüştür. Ancak vurulan Polat Alemdar’dır. Yusuf’un Polat’ı neden vurduğu konusunda ise izleyiciler merakta kalmıştır. Polat’ın ölüp ölmediğini merak edenler de olmuştur. Ancak tahmin edilebileceği gibi ölmedi. Ancak Yusuf gibi usta bir nişancının hedefini nasıl ıskalamış olabileceği de izleyicilerin meraklandırmıştır.

Yusuf’un asıl amacı Polat’ı öldürmek değil kurtarmaktır. Ateş çemberi içinde kalan Kurtlar Vadisi dizisinin efsane oyuncusu Polat’a hafif yaralanacağı şekilde ateş eden Yusuf uçurumdan yuvarlanmasını sağlamıştır. Bu sayede düşmanları Polat’ın öldüğünü zannetmiştir. Polat’ın öldüğünü düşünen Gölge ve adamları bu sayede olay yerinden uzaklaşabilir. Heyecan dolu bölümleriyle ekrana gelen dizi izleyicilerini ekranlara kilitleyecek.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir