En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Poyraz karayel hikayesi
Poyraz Karayel hikayesi

Poyraz karayel hikayesi

Başını belaya sokma konusunda uzman olan Poyraz, Ayşegül’ü de her belanın içine dahil etmeyi başarmaktadır.

Poyraz Karayel hikayesi; aşk ve nefretin, dostluk ve düşmanlığın, iyilik ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye olarak izleyici karşısına çıkmaktadır.

Poyraz en dibi görmüş bir adam olarak diziye hayat vermektedir. Hayattaki sevdiği ve değer verdiği her şeyi olan ailesini, karısını, mesleğini ve oğlunu kaybetmiştir. Tüm bu dertleriyle dalga geçerek ayakta kalmayı başarmıştır. Canından daha çok sevdiği oğlunu kayınpederi olan Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünmektedir. Tam bu sırada oğlunu geri almak için eski amiri Mümtaz’dan bir teklif alır. Bahri Umman adındaki bir mafya babasının yanına girerek bilgi sağlamasını istemektedir. Çaresizlik içinde olan Poyraz bu teklifi kabul eder.

Bu sırada Ayşegül adında bir kızla tanışır. Başını belaya sokma konusunda uzman olan Poyraz, Ayşegül’ü de her belanın içine dahil etmeyi başarmaktadır. Poyraz ve Ayşegül ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmıştır. Ancak ikisi de yaralı, yalnız ve yorgun olan bu insanlar için aşk neredeyse imkansız gibi görünmektedir. Ayşegül, Poyraz’ın patronu olan Bahri Umman’ın kızıdır ve Poyraz bu gerçeği de Ayşegül’den saklanmak zorundadır.

Dizinin Oyuncuları ve Yapımcıları

Poyraz Karayel dizisi için yapım işini Limon Film üstlenmiştir. Dizinin yapımcısı ise Hayri Aslan’dır. Yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın yaptığı dizinin senaristliğini Ethem Özışık, sanat yönetmenliğini Serkan Özer yapmaktadır. Dizinin oyuncuları ise İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Macit Koper, Musa Uzunlar, İdil Fırat, Ali İl, Öykü Çelik, Kanbolat Görkem, Celil Nalçakan, Hare Sürel, Emel Çölgeçen, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Cem Cücenoğlu, İsmail Düvenci, Gülçin Hatıhan, Emirhan Akbaba’dır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir