En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Poyraz karayel in son bölümünde neler oldu
Poyraz Karayel

Poyraz karayel in son bölümünde neler oldu

Başrollerinde İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı Poyraz Karayel dizisi 42.bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemiştir.

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Poyraz Karayel 42.bölümü ile adeta izleyenleri ekrana kilitledi. Son bölümüyle ekrana gelen dizide Adil Topal ve Bahri karşılaştı. Ayşegül ve Poyraz ise oldukça zor bir yola girdi. Dizinin son bölümüyle ilgili detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Heyecan Dolu Son Bölüm

Başrollerinde İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı Poyraz Karayel dizisi 42.bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemiştir. Heyecan dolu gelişmeleri yaşandığı bölümde Ayşegül tehlike altındadır.

Ayşegül, Poyraz’ın yaptığı sürpriz evlenme teklifini kabul eder. Bundan sonra yapılması gereken Bahri’nin onayını almaktır. Ayrıca bebek konusunu da Bahri’ye açıklamaları gerekmektedir. Kendisine kardeş geleceğini kabullenmekte bir hayli zorlanan Sinan ise Poyraz tarafından zor da olsa sakinleştirilir. Poyraz ve Ayşegül evlilik ve bebek haberlerini vermek için tüm aileyi Bahri’nin evine toplar. Ancak yaşanan çok daha büyük bir gelişme gündeme düşer ve adeta bomba etkisi yaratır.

Adil tehditlerini bir kez daha ortaya çıkarmıştır. Adil’in tehlikeli biri olduğunun herkes farkındadır artık. Ayrıca Adil, Bahri ile görülmeyi istemektedir. Bahri ise Adil’in karşısına çıkar ancak Adil’in sürprizleri daha bitmemiştir. Ayşegül ve Poyraz ise Adil’in peşlerine taktığı adamla uğraşmaktadır. Onlar bu adamlarla uğraşırken çok daha kötü bir haber daha yaklaşmaktadır.

42.Bölüm’de Olanlar

Poyraz öz babası olan Adil Topal’la karşı karşıya gelir. Adil’in karşısına getirtmesinin ardında kan dondurucu bir neden yatmaktadır. Ancak Poyraz ona boyun eğmez. Söylediklerini umursamaması ise o kadar kolay değildir. Olanlardan habersiz olan Ayşegül, kedini dövmeye kalkan bir evsize dersini verir. Evsizi tutanın Begüm olduğunu öğrenen Ayşegül, Begüm’ü sıkıştırmak için fırsat yakalamıştır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir