En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Poyraz karayel sahneleri
Poyraz Karayel sahneleri

Poyraz karayel sahneleri

Dizinin ilk bölümünde yer alan ve Bahri evde geçen mevlit sahnesi setteki en ağır sahnelerden biri olmuştur.

Poyraz Karayel sahneleri arasında en çok özenin gösterildiği ve en uzun zaman gerektiren sahneler tahmin edilebileceği gibi çatışma sahneleridir. Gerek ekipler gerek oyuncular en çok özeni çatışma sahnelerinin yer aldığı bölümlerde gösteriyor. Dizide en çok tekrarlanan bölümlerde yine aksiyon ve vurulma sahneleridir. Bu sahnelerde ortalama 15-20 tekrar yapılmaktadır. Dizinin ilk bölümünde yer alan ve Bahri evde geçen mevlit sahnesi setteki en ağır sahnelerden biri olmuştur. Duygu açısından ve çekim açısından ekibi en çok zorlayan sahne bu sahne olmuştur. Zülfikar ve Sefer ikilisi arasında geçen ve kapitalizm üzerine kurgulanan sahneler ise perde arkasında da ekipler için en çok güldüren ve keyif veren anlar olmuştur.

Setin En Çok Sevilen Yemeği

Poyraz Karayel çekimleri sırasında günde en az 4 öğün yemek yenilmektedir. Setin en çok sevilen yemekleri ile çorba, ızgara köfte ve salata. Ayrıca meyve ve tatlılarda setin vazgeçilmezleri arasında yerini almış durumda. Tatlı olarak ise özellikle baklava tercih ediliyor.

Dizinin çekimlerinde 1 bölüm 6 günü alıyor. Çekimlerde çoğu zaman 2 ekip olarak oldukça yoğun bir çalışma gerçekleştiriliyor. Poyraz Karayel için çekimlerde herhangi bir totem ya da uğur getireceğine inanılan bir şey yok. Birbirini seven ve oldukça keyifli çalışan ekip gün sonunda oldukça muhteşem işler ortaya koyuyor. İzleyicilerden de destek alan ekipler çalışmalarının karşılığını almaktadır.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir