En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Poyraz karayel seti
Poyraz Karayel seti

Poyraz karayel seti

Yazımızda dizinin setinde yaşananları bulabilir ve dizinin bilinmeyen yönleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel seyircisine her şeyini kaybetmiş bir adamın oğlu için yaptıkları ve hayatta kalma mücadelesini anlatmaktadır. Dizinin setindeki ayrıntılar izleyiciler tarafından en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. Yazımızda dizinin setinde yaşananları bulabilir ve dizinin bilinmeyen yönleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Poyraz Karayel Setinde Neler Oluyor?

Poyraz Karayel seti oyuncularla birlikte toplam 90 kişinin çalıştığı bir ekipten oluşuyor. Ekibin çoğunluğunu erkekler oluştururken değişikliklerin az olduğu bir kadroyla birlikte oldukça keyifli bir set ortamına sahip. Dizinin setinde çaycılar da kahveciler de yer alıyor. İçecek çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir set. Oyuncuların bir bölümü filtre kahve tercih ederken, set aralarında Türk kahvesiyle keyif yapan bir kesim de yer alıyor. Bunların yanı sıra soğuk havalarda çaylarla ısınanlar ve bitki çaylarıyla birlikte sağlıklı beslenmeye dikkat eden oyuncular da yer alıyor. Rakamsal olarak ise günde ortalama 270 bardak çay, 180 tane kahve tüketiliyor.

Dizinin En Sevilen Mekanı

Poyraz Karayel dizisi için toplam 6 ana mekanda çekimler yapılmaktadır. Bunlar Poyraz ev, Bahri ev, Ayşegül ev, Zafer ev, Ünsal ev, Zafer depo ve emniyet. Bunların yanında bölümler içerisinde eklenen mekanlar da oluyor. Çekim yapılacak mekan seçimlerinde oldukça özenli davranılmaktadır. Bahri ev ise son zamanlarda kullanılan en iyi mekanlar arasında yerini çoktan almıştır. Geniş alan sağlamasıyla set çalışanları için de oldukça uygun bir mekandır.

Poyraz ev ise sıcacık dokusu ve 3 karakterin gerçekten bir apartman içindeki komşuluk hikayeleriyle oldukça sevimli bir mekan. Ayşegül ev sahip olduğu muhteşem dekorasyonuyla birlikte izleyicilerin hayranlıkla izlediği bir mekan olma özelliğine sahip.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir