En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Poyraz Karayel Vazgeçilmez Oldu
Poyraz Karayel

Poyraz Karayel Vazgeçilmez Oldu

İlker Kaleli’nin canlandırdığı Ahmet Poyraz Karayel karakteri karısını, mesleğini, oğlunu kısacası hayatına anlam katan her şeyi kaybeden bir polistir.

7 Ocak 2015 tarihinde hayatımıza giren Poyraz Karayel dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren seyircisinin beğenisi topluyor. Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın üstlendiği dizide polisiye, aşk, dram ve komedi harmanlanmış, ortaya vazgeçilemeyen bir dizi ortaya çıkmıştır.

Konusu Nedir?

İlker Kaleli’nin canlandırdığı Ahmet Poyraz Karayel karakteri karısını, mesleğini, oğlunu kısacası hayatına anlam katan her şeyi kaybeden bir polistir. Bir iftiraya kurban giderek mesleği elinden alınmış, oğlunun velayeti kayınpederine verilmiştir. Hayatındaki en değerli varlığı oğlu olan Poyraz için baş komiseri bir mafya liderine muhbirlik yapması şartıyla oğlunun velayetini teklif etmiş ve Poyraz Bahri Umman’ın yanına girerek maceraya başlamıştır. Tesadüfen tanıştığı kızın Bahri Umman’ın kızı olduğunu çok sonraları öğrenecek ve aralarında devasa bir aşk başlayacaktır.

Poyraz Karayel hayatında başına birçok kötü olay gelmiş olmasına rağmen her şeyi dalgaya alarak hayatta kalmış edebiyat tutkunu bir karakterdir. İlker Kaleli üstlendiği Poyraz Karayel rolünü başarıyla yerine getirmektedir.Poyraz Karayel Sinan

Sinan Karakteri Yoğun İlgi Topladı

Poyraz Karayel’in 9 yaşındaki oğlunu canlandıran Ata Berk Mutlu sevimli, konuşkan ve zeki tavırları ile izleyicinin yoğun ilgisini topladı. Poyraz ve Ayşegül ikilisinin yanında sergilediği büyümüş de küçülmüş tavırları ile izleyenleri büyüledi. Altın Kelebek Ödüllerinde en iyi çocuk oyuncu ödülüne layık görülen Ata Berk Mutlu mutluluğunu sevinç gözyaşları ile ifade ederek ödülü bütün kız ve erkek çocukları adına aldığını belirtti.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir