En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Propa Plus ta avantajlı yatırım
Propa Plus Residence

Propa Plus ta avantajlı yatırım

İstanbul’un kalbinin attığı yerlerden olan Levent iş ve yaşam merkezi olmakla birlikte oldukça yatırım yapılan ve geleceği değerlenecek olan bilinen semtler dendir

İstanbul’un merkezi yerlerinden olan Levent’in göbeğinde ve oldukça nezih bir ortama sahip olan Propa Plus, Levent’te yaşamak isteyen veya buraya yatırım yapmak isteyen bireyler için Nisan ayının sonuna kadar sürecek olan kampanyalarıyla büyük avantajlar sunmaktadır. Muhteşem mimari yapısıyla Propa Plus Residence’de dairelerin yaklaşık %50 sinin satışını yapmış olan şirket, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir kampanyaya imzasını atmaktadır. Nisan ayının sonuna kadar devam edeceği bilinen bu kampanya sayesinde masrafsız bir şekilde 120 aya kadar süren ve yüzde 0.99 faiz ile daire sahibi olabilirsiniz.

Bu fırsatı değerlendirin

İstanbul’un kalbinin attığı yerlerden olan Levent iş ve yaşam merkezi olmakla birlikte oldukça yatırım yapılan ve geleceği değerlenecek olan bilinen semtlerdendir. Levent-Zincirlikuyu istikameti üzerinde yapmış olduğu 4.proje olan Propa son olarak Plus Residence’da kalan 16 dairesi için bu muhteşem kampanyayı başlatmış bulunmaktadır. Her zaman en iyi tasarımcılar ile çalışan Propa, aynı zamanda konfor, lüks ve yenilikçi özgür bir yaşam tarzı sunmasıyla da tercih edilme sebeplerini artırmaktadır. Her zaman A sınıf projeler ile çalışmaya özen gösteren Propa tüm projelerinde ev sahipleri ve yatırımcılara kaliteli bir yaşam tarzı sunmak ile kalmayıp aynı zamanda yüksek değerlenecek bir yatırım imkanı da sunmaktadır. Geleceğin en yüksek ev ve kira değerlerine sahip olacağı söylenen Levent-Zincirlikuyu yatırım için en avantajlı bölgeler arasındadır.

İstanbul’un kalbi Levent

İstanbul’daki konumuyla çok avantajlı bir yere sahip olan Levent’te inşa edilen bu proje Plus Residence, Zorlu center ve Astoria gibi alışveriş merkezlerine oldukça yakın olmakla birlikte, metro ve metrobüs duraklarına da yürüme mesafesinde olmasıyla da büyük avantaj yaratmaktadır. Projede planlanan diğer yaşam alanları ise, spor salonu, pilates stüdyosu, butik toplantı odaları, terasta havuz ve bununla birlikte güneşlenme alanları da sunmaktadır.

 

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir