En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Samimi Sempatik Bizden Bir Hikaye
Poyraz ve Ayşegül

Samimi Sempatik Bizden Bir Hikaye

Önceleri imkânsızı temsil eden Sefer’in aşkı Sema’yı da etkileyince aralarında aşk başlayan ikilinin önündeki tek engel ise Sema’nın Alzheimer hastası olması.

Poyraz Karayel son zamanların en çok izlenen yerli diziler listesinde yer almaktadır. Reyting kurbanı olmuş onlarca dizinin aksine zirvelerde yaşayan Poyraz Karayel dizisi başarısını oldukça doğal ilerleyen senaryosuna ve usta oyunculukları ile seyircinin içselleştirmesini sağlayan dizi ekibine borçlu. Abartıya kaçmadan aktarılan olaylar ile seyirci dizi boyunca bir diziden beklediği her şeyi alabiliyor. Aşksa aşk, dramsa dram, heyecansa heyecan ve son olarak komediyse komedi.

Abartısız Aşklar, Gösterişsiz Samimiyetler

Dizinin merkezinde olan aşk hikâyesi şüphesiz ki Poyraz ve Ayşegül arasında yaşanıyor. Tesadüf eseri karşılaşan ikili normal insanlar gibi birbirlerini yaşamlarına alıyorlar. Dizilerde fazlaca göze sokulan ölürümlü sevdalardan eser bile olmadan. Aralarında yaşanan edebi anlar ise seyirciyi fazlaca etkiliyor. Oğuz Atay, Cemal Süreya, Turgut Uyar gibi birçok edebi karakterden alıntılar yaparak, İzzet Günay ve Türkan Şoray repliklerini sıkça kullanarak aşklarını yansıtıyorlar.

Dizide göze çarpan bir diğer güzel aşk hikâyesi ise Sefer ve Sema ikilisi arasında geçiyor. Önceleri imkânsızı temsil eden Sefer’in aşkı Sema’yı da etkileyince aralarında aşk başlayan ikilinin önündeki tek engel ise Sema’nın Alzheimer hastası olması. Bu elim hastalık bile âşıkları ayırmaya yetmiyor.

Poyraz Karayel Zirvelerde

Poyraz Karayel yayınladığı günler reyting sıralamalarında üstlerde yer aldığı kadar hashtagleriyle de hem dünya hem de ülke gündeminde TT oluyor. Oyuncuların dizideki başarılarının yanı sıra özel hayatlarındaki tutumu da dizinin başarısını oldukça etkiliyor.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir