En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Samsung Yeni Ürünlerini Tanıtıyor
Galaxy S7
samsung

Samsung Yeni Ürünlerini Tanıtıyor

Yıllardır kullanıcısına en farklı andorid akıllı telefon tasarımlarını sunan Samsung, şimdilerde de yeni amiral gemisi modelini sunmak için hazırlanıyor. Bu kapsamda Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için, bütün detayları tanıtılmaya devam ediyor. Her ne kadar dış görünüşte ekstra çok fazla bir şey görmek mümkün olmasa da, gövde altı kamerada en yeni özellikler olduğu biliniyor. Önceki modellerde bulunmayan bir özellik olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcıların diğer modellerde olmayan ve istedikleri özellikleri de bu modelleri ile buluşturacak gibi duruyor.

Bu modelden bir önceki modelde bildiğiniz gibi microSD slotu kaldırılmıştı. Fakat kullanıcılar bu yönde tepkiler gösterirken, Samsung da yeni özelikler ile sunduğu bu model de, microSD slotunu tekrar getiriyor. Hatta bazı kesimlerde microSD slotu yerinde, 2. Bir sim kart kullanma özelliğinin olabileceği yönünde bile iddialar var. Elbette ki böyle bir şey olursa, gayet kullanışlı ve beğenilen bir özellik olacaktır. Yine bu model de su ve toza dayanıklı bir kasa sistemi geliştirilirken, S6 modeline göre daha modern bir mimari yapıya sahip.

Kavisli arka kapak

Note 5 ‘de yer alan arka kısım kavisli tasarlanmıştı. Yine bu model de de bu tasarıma ulaşabilmek mümkün. Arka kısmında yer alan bazı farklılıklar ile tutuş ve kavrama kolaylığının yanı sıra göze de güzel görünen bir dizayn geliştirilmiş.

Daha geniş ekran

Super AMOLED olarak, daha geniş bir ekran imkânı sunulurken, ekranın yetenekleri artırılmış. Geniş bir ekran olarak açılan EDGE ekranı üzerinde en yeni ve daha fazla bilgilere göz atabilmek mümkün hale gelmiştir. Sizlerde bunların yanı sıra en yeni teknoloji ürünleri ve gelişimleri hakkında diğer detaylara web adresimiz üzerinden, teknoloji kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir