En Yeniler
Ana Sayfa / Alışveriş / Sefadeniz kapılarıyla kendinizi güvende hissedin

Sefadeniz kapılarıyla kendinizi güvende hissedin

İster ev olsun ister iş yeri olsun isterse de herhangi bir mekan olsun bütün mekanların olmazsa olmazı hiç şüphesiz ki kapılardır. Özel mülklerin hepsinde bulunan dış kapılar artık daha çok güvenli olmasından dolayı çelik model olarak tercih edilmektedir. Çelik model kapıların artık daha çok tercih edilmesi ile birlikte çelik kapı modellerindeki çeşitlilik de giderek artmaktadır. Özellikle son yıllarda birbirinden güzel ve modern modellerdeki kapılar ile artık evleriniz, iş yerleriniz veya binalarınız çok daha şık bir görünüme kavuşacaktır.

Kapıların teknik özellikleri nelerdir?

Genellikle kaplama çelik kapıların tercih edildiği son yıllarda sefadeniz de birçok kaplama çelik kapı üretimi yapmaktadır. Kaplamalarında birinci sınıf mdf kullanan sefadeniz aynı zamanda birinci sınıf doğal ahşapların üzerine kaplamalarını yapmaktadır. Kapıların metal boyalarında da polyester statik boya kullanmakta olup müşterilerine 2 yıl garanti süresi de tanımaktadır. Her bütçeye uygun çelik kapı fiyatlarıyla daima müşterilerine muhteşem bir hizmet sunmaya çalışan sefadeniz kapı ölçüleri de genel olarak söyleyecek olursak dıştan dışa eni 106 cm, boyu 206 cm iken, içten içe boyu 200 cm eni 90 cm’dir. Hem ses yalıtımı hem de ısı yalıtımı bulunan sefadeniz çelik kapıları bu yalıtım için kapı kanat içlerinde 3-6 danste kalınlığında köpük, İzocam ve taş yünü kullanmaktadır.

Neden sefadenizi tercih etmelisiniz?

Her zaman müşterilerinin güvenliğini ön planda tutan sefadeniz aynı zamanda müşteri memnuniyetine de oldukça özen göstermektedir. Çorum’un lider kapı markalarından olan sefadeniz en ucuz çelik kapı fiyatlarına sahiptir. Hem kaliteli hem de ucuz kapı yaptırmak isteyenlerin düşünmeyen tercih edebileceği sefadeniz çelik kapıya http://www.sefadenizcelikkapi.com/ adresli sitemizden ulaşabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yeni Yıla Yakışan Kırmızı Penti’ler

Penti yılbaşı ruhunu yansıtan kırmızı tasarımlarla 2019’a merhaba diyor. Kırmızı saten ve dantel detaylarıyla şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir