En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Sinpaş Liva da % 20 İndirim Fırsat
güncel emlak

Sinpaş Liva da % 20 İndirim Fırsat

Liva’da ev sahibi olmak isteyenler, % 20 indirim fırsatlarından yararlanıyorlar.

Liva’da ev sahibi olmak isteyenler, % 20 indirim fırsatlarından yararlanıyorlar. Kalan son daireler için, indirim fırsatlarını kaçırmamak için acele edin. Tüm emlak haberleri sitemizde mevcut olabilir.
439.920 TL’den başlayan fiyatlar Kaliteli yaşamın başladığı Liva’da, 439.920 TL’den başlayan fiyatlar ile birlikte, 2+1 ev sahibi olabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra 3+1 evler için ise, 512.000 TL fırsatı sizlere sunuluyor. 2+1 Loft daireler için ise, 481,440 TL ve 3+1’ler için, 530,800 TL işlem görmektedir. Çok özel kredi imkânlarının yanı sıra % 20 indirimler ile bu dairelere sahip olabilmenizin imkânı bulunuyor. Üstelik bu indirimin yanı sıra, satın aldığınız dairlerde hemen oturmaya başlama fırsatı da sizlere sunuluyor. Yani satın aldıktan itibaren, direkt olarak yerleşim imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Sultanbeyli değer kazanıyor

Son yıllarda hızla değer kazanan Sultanbeyli, Liva’da kalan son daireleri de bitmek üzere. Bahçeleri, konsept adaları, terasları, yeşil ve mavinin en güzel tonları ile birlikte yüzme havuzları da bulunan, keyifli bir yaşam imkânı tüketicilere sunulmaktadır.

Mimari yapıları, sosyal donatılar ve su alanları ile birlikte, çevre düzenlemesi de ilgileri üzerine toplarken, Liva projesi ile Sinyaş yapı kalitesi, ev sahibi olmak isteyenlere sunulanlar arasında. Ulaşım ise gayet kolay olurken, şu bilgiler sizlere sunulabilir.

· TEM otoyolu ve Çamlıca gişelerine ortalama olarak 5 dakika uzaklıkta

· Paşa köy gişeleri ve 1. Köprü uzaklığı ise ortalama 5 dakika

· Planda buluna metro istasyonlarına ise yürüme mesafesinde olurken, Ataşehir semtine 10 dakika da ulaşabilmek mümkündür.

· Bu yıllarda değer kazanan Sultanbeyli, 2019 yılında açılması beklenen metro hatları ile daha da bir ayrı değer kazanacak. Yani, yatırımcılar, bu yıllarda bu fiyata aldığı daireleri, birkaç yıl sonra ciddi ölçüde kâr elde ederek, satışta bulunabilecekler. Yatırım için doğru adres olarak tanımlanabilir. Elbette ki çevresel güzellikleri, düzenlemeleri de yatırım için hoş görünümleri de ortaya koymaktadır. Diğer güncel emlak bilgilerine de web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir