En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Sinpaş Liva da indirim fırsatı evler
Sinpaş Liva projesi

Sinpaş Liva da indirim fırsatı evler

İstanbul’un yükselen yıldızlı bölgelerinden biri olan Sultanbeyli’deki bu avantajlı projeyi kaçırmayın!

İstanbul’un Anadolu yakasında giderek daha değerli bir bölge olacağı söylenen ve birçok yatırım yapılan Sultanbeyli bölgesinde başlamış olan Sinpaş Yapı’nın Liva projesi için son daireler bitmek üzere. Bunun için son kalan 30 daire için indirim kampanyası başlatan Sinpaş Liva oldukça iyi bir gelecek vaat etmektedir. Hem yatırım yapmak hem de ev sahibi olmak isteyen bireyler için %20lik bir indirim kampanyası başlatan Sinpaş Liva’nın bu projesinden almış olduğunuz evlerde hemen yaşamaya da başlayabilirsiniz.

Sinpaş Liva’da kalan evler

Sinpaş yapının başlatmış olduğu bu kampanya stoklarda kalan 439.920 TL’den başlayan 2+1 evler, 512.000 TL’den başlayan 3+1 evler ile birlikte 481.44 TL’den başlayan 2+1 Loft ve 530.800 TL’den başlayan 3+1 daireler için oldukça özel kredi imkanları tanıyan ve yüzde 20 indirim fırsatı tanıyan Sinpaş Liva’nın son 30 evini kaçırmayın. Hem ilerde değerlenecek bir bölge olduğu için yatırım yapabilir hem de ev sahibi olabilirisiniz.

Proje dahilinde neler var?

Sadece daireler ve binalardan oluşmayan Sinpaş Liva projesi beraberinde birçok sosyal tesisi de oturumcularına sunmaktadır. Gölü, yüzme havuzları, konsept adaları, bahçeleri, terasları ile birlikte yeşil ve mavinin bir arada buluştuğu oldukça keyifli bir yaşam alanı sunan Sinpaş Liva aynı zamanda kolay bir ulaşıma da sahiptir.

Eşsiz bir konuma sahip

Tem otoyolu ve Çamlıca tesislerine 5 dakikalık bir mesafeye sahip olan Sinpaş Liva’nın bu projesi sosyal donatıları, kalitesi, mimarisi, çevre düzenlemeleri ve su alanları ile birlikte kaçırılmayacak bir konuma sahiptir. Bununla birlikte 1. Köprü ve Paşaköy gişelerine 5 dakikalık mesafeye sahip olan bu proje aynı zamanda planlanan metro durağına da yürüme mesafesinde yer almaktadır. İstanbul’un yükselen yıldızlı bölgelerinden biri olan Sultanbeyli’deki bu avantajlı projeyi kaçırmayın!

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir